Yardım lütfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MeRt2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yardım lütfen

tonyhawk link' Alıntı:
aracın ustune cıkmasın dıyosan arabanın tekerının dıbıne bır kaba sut koy belkı rusvet ıse yarar  :) ama bıde şu var sütü ıcıp ıcıp arabanın ustune cıkarsa camurdan baska seyler gormekte var aracın ustunde neyse vazcaydınm ıyı fıkır degıl  011zaa 011zaa

Başka bir arabanın dibine koysam süt kabını  evill2

benim arabanında bir kedisi var namussuz sağ taraftan kaput,ön cam,tavan üçlemesini yapıyor ve yine aynı izden geri iniyor ilk zamanlar pek takmadım ama arabayı ne zaman yıkasam temizletsem bu film sabah karsımda artık o ve ben aliştık önune gecemedim  032questn

önce sevgi dolu hareketlerle yaklaş. besle  büyüt. ondan sonra bagla cuvala koy, başka semtte başka astra j nin yanına bırak  005hihih 011zaa

Kediler sirke kokusundan da pek hoşlanmazlar, ben motorun selesine tırnaklarıyla desen yapmasın diye denemiştim işe yaramıştı ama sen sirkeli bezi arabanın neresine yerleştirirsin onu bilemem :) sileceklerin olduğu kısım ve tekerlek üstleri olabilir gerçi :)

Geçen haftalarda güneşli bir günde açık otoparktaki başka arabaların üstünde birşey yokken biri kaput diğeri tavan üzerinde iki kedi vardı.
Kediler de arabanın iyisinden anlıyor dedim kendi kendime:)

Çözüm olarak can çekişen bir kedinin sesini kaydedip araçtan çıkarken çalmaya başlayacak şekilde ayarlayın.Aklı olan kediler kaçarken, salak olanlar yardıma gelebilir:)

[img=450x600]http://d1201.hizliresim.com/t/j/1v4dg.jpg[/img]

arabada karter koruma olmasa demekkı butun kedının butun sulalesi motorda yatıcak..ufacık boşluktan bile gırmış arabaya

Tamkan link' Alıntı:
Kediler sirke kokusundan da pek hoşlanmazlar, ben motorun selesine tırnaklarıyla desen yapmasın diye denemiştim işe yaramıştı ama sen sirkeli bezi arabanın neresine yerleştirirsin onu bilemem :) sileceklerin olduğu kısım ve tekerlek üstleri olabilir gerçi :)

Tolga abi bu sirkeli bez olayını deneyeceğim, ön cama koyarım  :)

GNSpower link' Alıntı:
Arabaya çarpmayacak ama hayvanı gerecek kadar elektrik ver. ((:
:D

Geri