yaşadığım ucuz atlatılmış 2 kaza olasılığı ve alınacak dersler

geçmiş olsun... ucuz atlatmışsın. verdiğin örnek ders alınması gereken bir olay... herkes yola çıkmadan önce hem aracını hem kendini hazırlamalı... farların yanmadığını akşam karanlığında bile farketmeyen bu türler yüzünden her gün neler atlatıyoruz neler... (bunu kasıtlı yapanlarında var olduğunu düşünüyorum) tekrar geçmiş olsun....

sürücü kursundan bahsetmişsin. bi ara onlar hakkındada yazmak isterim. onlarında denetlenmesi şart... (sözde değil özde denetim)

"Teşekkür ederim Zafer..Evet haklı olabilirsin belkide cidden bilinçli yapılıyordur :mad: farları akşam yakmamak..Sürücü kurslarına gelince o konuya girersen off çok fena şeyler çıkıcak korkarım ama tabi sen bilirsin..""

""Cevat bu arada çok geçmiş olsun,,allah korumuş hakketen çok üzüldüm:( ciddi kötü bir şey atlatmışsın..O lastik fırlama olayı yüzünden bir tanıdığımızın başına çok fena şeyler gelmişti..hiç girmeyim bile..Aman mazallah geçmiş olsun yeniden ..""

o lastik fırlaması benimde başıma geldi haliçte topkapı yönüne rampayı çıkarken arkamdaki panelnvanın arka sol teker çıktı panelvana sol çekti:=)
Allahtan arka teker ön çıksa dah beter olurdu. ben devam ettim. bu tür olaylarda kaza falan olmamışsa yardımlık bi durum varsa sağa çekin gerekeni yapın ama yardımlık bi durum yoksa seyredeceğim diye trafiği tıkamayın başka kazalarada davetiye çıkarmayın. bir olay daha aklıma gelmişti .rüzgarlı havalarda tabelalara dikkat edin. çarşı mağazasının koca tabelası migrostan çıktıktan sonra arkamdan devrilmişti gerçi yola denk gelmedi ama gelebilirdide tabelada arabadan büyüktü varın siz hesaplayın. yol tabelalarıda böyle. zamanla çürüyüp düşebiliyor. dikkati elden bırakmayın... ( çokmu paranoyak gördüm kendimi yahu:=))

Son düzenleme:
Geri