yeni aile üyesi 180hp yerinde durmuyor...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cedoo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı olsun tercih 10 numara umarım yakıtıda üzmez gerçi sakin kullanımda düşer oda şuda var o yakıtı gitmeyen arabalarda yapıyor nlara binceğine böyle bir canavara bineceksin hayatın keyifine bakacaksın..

autoshow 2010 da beni en çok cezbeden araba tabi ki yine bmw 3 coupe lerdi.. ama onlardan sonra ne mercedes ne başka bişey, öncelikle insignia.. süperdi.. astrayıda insignia nın biraz aşağısı diyebilirim ve yani onu da çok beğendim

cosmo donanıma ek olarak birşey aldınız mı başka ?

spor koltuk diye birşey var , benim bindiğim insignia da ondan vardı galiba, süperdi koltuklar direksiyon falan araba çık benle her yola diyo resmen.. ama o koltukları almak için 3-5 milyar gibi bir para vermek gerekiyo galiba.. yani ek donanımlar epey pahalı.. infinity ses sistemi cart curt epey şey var..

cosmo olunca pek ek donanıma gerek kalmamıştır ama 53.000 in içinde extra bişey var mı?

hayırlı olsun güzel seçim.. çok iyi yapmışsınız 180 hp almakla.. güç her zaman iyidir..
bakmayın o yarışa mı gidecen diyenlere 1.3- 1.4 arabalara binerler arkadan bmw yol istese gaza abanırlar...

benim corsanın arkasından bmw 1.16 , 3.16 vs gelemiyor :) o da bmw bu da bmw. her bmw yurumez

autoshow 2010 da beni en çok cezbeden araba tabi ki yine bmw 3 coupe lerdi.. ama onlardan sonra ne mercedes ne başka bişey, öncelikle insignia.. süperdi.. astrayıda insignia nın biraz aşağısı diyebilirim ve yani onu da çok beğendim

cosmo donanıma ek olarak birşey aldınız mı başka ?

spor koltuk diye birşey var , benim bindiğim insignia da ondan vardı galiba, süperdi koltuklar direksiyon falan araba çık benle her yola diyo resmen.. ama o koltukları almak için 3-5 milyar gibi bir para vermek gerekiyo galiba.. yani ek donanımlar epey pahalı.. infinity ses sistemi cart curt epey şey var..

cosmo olunca pek ek donanıma gerek kalmamıştır ama 53.000 in içinde extra bişey var mı?

yok hayır sadece cosmo paket ek donanım yok. sunroof, dvd novigasyon, elektrikli deri ısıtmalı koltuk seçenekleri vardı ama bana bu yeterli geldi ki hala araçta çözemediğim düğmeler var:D

farlar en çok beni cezbeden gündüz farı ve zenon uzun kısa far işini gerçekten abartmışlar. aracı uzaktan açınca bütün lambaları yanıyor ve far takımı sağa sola yukarı aşağı hareket edip kendini ayarlıyor sanki bi yerlere bakmaya çalışıyo gibi görünüyor :D

hayırlı olsun abi.demek afl li far aldın 2700 tl ye :D

+ boya var mı yok mu die ölçtürseydin...insanın zoruna gidiyor bayiden sıfır araç alıp boya+değişen çıkması :(

Geri