yeni aile üyesi 180hp yerinde durmuyor...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cedoo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bundan öceki aracımda otomatikti. o kadar alıştımki düz şanzıman bana gereksiz gibi geliyor artık:D

Hayırlı olsun gerçekten güzel araç fiyatıda fena değil cosmo donanım zaten en üst seviye gerçi artı paketlerde mecut ama çok fazlada gerekli değil hani güle güle kullanın.Bizimde aklımızda var yeni araç almak cruize,astra,gulietta,golf,corolla,auris arasında gidip geliyoruz kısmet :)

Abicim aracınız öncelikle hayırlı olsun, benim düşüncem gerçekten o fiyatlara olabilcek en iyi seçimi yapmışsınız, şunu unutmamak lazım diyenler olabilir lafım yok ama, ben hız ve gücünde bir kenarda sağlamda durması taraftarıyım, bende 84 rekord var 2000 motor güçlümü güçlü trfikte insanları çok şaşırtıyo, diyceem o ki 180 hp-bg lik canavardan bahsettiniz ve o paraya gerçekten güçlü bir arabaki Allah kaza bela ve cezasız binmeyi nasip etsin, sizin adınıza çok sevindim, hayırlı olsun...

hayırlı uğurlı olsun güle güle kullanın.

yakıt tüketimi dediğiniz gibi düzgün kullanımda hiç de fazla değil. aynı motor Insignia ile şehirdışı 5lt/100km tüketim yakaladık 90km hızla giderek. ama nasıl bir işkence anlatamam :D bir mercedes sollayınca peşinden yapıştırdık 200'e kadar kovaladık tekrar 90'a inince sanki 50 gibi geliyor ve yol git git bitmiyor:D

ayrıca ilerleyen zamanlarda da tüketim düşecektir, motor düzene giriyor. başlarda şehiriçi 13lt görenler 2-3.000 km sonra 9-10 litreye kadar indi.

güzel araba, güzel donanım, güle güle kullanın :good:

çok yakar ne olursa olsun:D ama makina şahane tabi Allah kaza bela vermesin

hayırlı olsun beygirdaş..:D otomatik beni bozar ama seni kesmesin sonra..

hem beygirdaş hem yaştaşsınız. demekki bu yaşlarda beygir merakı sarıyor dört bir yanı :)

40 ından sonra beygir merakı başlarmış :D

bu arada tüm güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Allah herkese çok daha iyilerini nasip etsin kazasız belasız..

Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.1.6 turbo 2.0 atmosferik ile hemen hemen aynı yakar...

Geri