Yeni araba ve ilk kanı bozukluk

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu nasıl bir zihniyettir.Gördüm resimleri tepem attı.İnsan sıfatında dolaşan,hayvan olarak bile nitelendirilemeyecek mahluklar bunlar.Ah ah bu elemanlar elime geçecekki bayılana kadar döveceksin ayılınca bir daha bayıltacaksın.Çok geçmiş olsun

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz her geçen gün herşey kötüye gidiyor ne akla hizmet bu şekilde birşey yapılabilir anlaması güç özellikle büyükşehirlerde yaşayanlarada Allah dahada bi sabır versin.

geçmiş olsun. insanlığından şüphe ediyorum bunu yapan mahlukların

Ben anlamıyorum, çocuktur bunlar %90, kız arkadaşının sevdiğinin vs. adını yazmıştır. Arkadaş, herşeyi geçtik insan neden bunu teşhir etmeye kalkışır ki?

Kimisi de banklara yazar. Ağaca kazır. Ülen milletin kıçının altında kalınca çok mu mutlu oluyorsun? :D:D

Yok yok yakalayabilsen polise filan gerek yok bi güzel tozunu alıp yollayacaksın...

Büyük ihtimalle mahalledeki çocuklar yapmıştır.. Gördüğüm kadarıyla MERVE yazmışlar.. Ben olsam mahalledeki merve isimli kızı bulur bu yazıları kimin yazabileceğini araştırırım.. Büyük ihtimalle bulunur bir iki isim verse kız sıkıştırarak bulunur çocukLar...
Geçmiş oLsun boyanın kalmaması ise sevindirici bir duRUm..

üzücü ve sinir edici bir durum, çok geçmiş olsun:(
çıkmasına sevindim gerçekten, insanda moral bırakmaz valla.

Büyük ihtimalle mahalledeki çocuklar yapmıştır.. Gördüğüm kadarıyla MERVE yazmışlar.. Ben olsam mahalledeki merve isimli kızı bulur bu yazıları kimin yazabileceğini araştırırım.. Büyük ihtimalle bulunur bir iki isim verse kız sıkıştırarak bulunur çocukLar...
Geçmiş oLsun boyanın kalmaması ise sevindirici bir duRUm..

babannemin mahallesinde yaşanan bir olay aklıma geldi:D
ufak bir ilkokul çocuğu gitmiş bir arabanın üstüne (anahtar yada taşla bilmiyorum) kazıyarak adını yazmış :D doğal olarak buldular çocuğu tabiki :D:D

Geri