Yeni aracımdan ilk resimler..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan koczeynel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yeni aracımdan ilk resimler..

aaa hemde ben bu arabayı tanıyor gibiyim.... araba bakarken vardı ilanı...

Hakan bey dediğiniz doğru dostkluk başka 
ancak burası sosyal siteden  ziyade ASTRA J  hakkında konuşulan bi site
bence burada başka markalı araçlar olmamalı
biz başka markalardan ne gibi bi bilgi alış verişinde bulunucaz ki
bu forma ne gb yararları olacak ki 
bu açıdan bence herkes kendisine en uygun olan yerde olmalı

gencebay25 link' Alıntı:
Hakan bey dediğiniz doğru dostkluk başka 
ancak burası sosyal siteden  ziyade ASTRA J  hakkında konuşulan bi site
bence burada başka markalı araçlar olmamalı
biz başka markalardan ne gibi bi bilgi alış verişinde bulunucaz ki
bu forma ne gb yararları olacak ki 
bu açıdan bence herkes kendisine en uygun olan yerde olmalı

düşüncenize saygı duyarım ama bence hiçte öyle bir durum olmaması gerekiyor.aksine başka marka kullanıcılarıda bizim araçlarımız hakkında dışarıdan bakarak objektif yorum yapabilir ya da daha farklı bilgi alışverişinde bulunulabilir.bence fanatik bi alana çevirmemek gerek.daha önce birçok otomobil forumunda aktif olarak bulundum ve yöneticilikte bulundum ilk defa burda böyle tepkilerle karşılaşıyorum.sözüm özellikle size değil sayın gencebay25 daha önce bu tarz muhabbetler olmuştu.

gencebay25 link' Alıntı:
hoşgeldiniz ancak burası bi astra j formu bence siz scirocconuzla size uygun bi siteye üye olsaydınız daha iyi olurdu.

.....geldiği son nokta sizi tebrik ederim!!

Gökhan bey üslubunuza dikkat edin lütfen.
ben de sizi bu üslubunuzdan dolayı tebrik etmiyor aksine kınıyorum !
bu benim kişisel fikrin ve buna da kimse katılmak zorunda değil tamam mı.

benim uslubum böyle dikkat edecek bir şey yok ortada. forum kurallarında başka araç sahiplerinin giremeyeceğine dair en ufak bir şey yok kaldı ki, Türk örf ve adetlerinde gelene git demek diye de bir şey yok ve bu benim sizin gibi üyelerin haddinede düşecek bir şey değil, yönetim diye bir olgu var forumda, onlar bir olumsuzluk görürlerse zaten direkt konuya müdail olacaktır!!

Azıcık birşey söylemek istiyorum. Astra sahibi değilse bize ne katkı sağlayacak diye yaklaşmamak gerek. Neticede bu araç 2010 doğumlu. Yani katkı sağlayanlar az çok bilgisi olup yardımcı olan arkadaşlar mutlakaki başka araçlardan edindikleri tecrübelerle bunu sağlıyorlar. Bence ortamı germedikten, olay çıkarmadıktan sonra üstelik eski bir astra sahibi de olarak burada sohbetlerimizde olmalarında sadece güzellik var. Astra n yoksa hadi pışpış dersek muazzam şeyler katabilecek insanlara belki de kapıyı kapatmış oluruz. Hem şöyle de bir şey var. Astra m var ama yanına bir rocco da almak istesem burada samimiyetine dürüstlüğüne inandığım rocco cu yada şucu bucu eski dostlardan mı bilgi almam daha sağlıklı yoksa hiç tanımadığım ne olduklarını bilmediklerimden mi?  Bu yönde de arkadaşların katkısı gözardı edilemez bence. :)

eketen link' Alıntı:
Azıcık birşey söylemek istiyorum. Astra sahibi değilse bize ne katkı sağlayacak diye yaklaşmamak gerek. Neticede bu araç 2010 doğumlu. Yani katkı sağlayanlar az çok bilgisi olup yardımcı olan arkadaşlar mutlakaki başka araçlardan edindikleri tecrübelerle bunu sağlıyorlar. Bence ortamı germedikten, olay çıkarmadıktan sonra üstelik eski bir astra sahibi de olarak burada sohbetlerimizde olmalarında sadece güzellik var. Astra n yoksa hadi pışpış dersek muazzam şeyler katabilecek insanlara belki de kapıyı kapatmış oluruz. Hem şöyle de bir şey var. Astra m var ama yanına bir rocco da almak istesem burada samimiyetine dürüstlüğüne inandığım rocco cu yada şucu bucu eski dostlardan mı bilgi almam daha sağlıklı yoksa hiç tanımadığım ne olduklarını bilmediklerimden mi?  Bu yönde de arkadaşların katkısı gözardı edilemez bence. :)

teşekkürler abi..

Gökhan_55 link' Alıntı:
teşekkürler abi..

Ne demek ben teşekkür ederim. Sen bu foruma üye olalı bir yılı aşkın süre geçmiş. Benim sana gelme demem dağdan gelenin bağdakini kovması gibi birşey olur. Ayrıca fikirlerine de çok kıymet verip, gözönünde tutuyorum.    045thumbsup  :)

Geri