Yeni aracımdan ilk resimler..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan koczeynel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yeni aracımdan ilk resimler..

160 ps manuel scirocco ile aranızdayım  :)

Tekrardan  welllcommee

Forumumuzun ikinci rocco'su hayırlı olsun  greatt

Farklı bir aracı olmasına rağmen arkadaşlarımız hala bizlerle aynı platformda bulunmak istiyorsa bu arkadaşlığın, samimiyetin ve kalıcı bağlar kurabildiğimizin göstergesidir.

Astra'dan sonra farklı araçlar almış olan arkadaşlarımızda diğer araç forumlarında zaman geçirmeyi tercih edebilirdi ama bunu istemeyip hala aramızda olmayı seçmişlerse, buna karşı görüş bildirmektense bence mutlu olmalıyız.  :)

MeRt link' Alıntı:
Farklı bir aracı olmasına rağmen arkadaşlarımız hala bizlerle aynı platformda bulunmak istiyorsa bu arkadaşlığın, samimiyetin ve kalıcı bağlar kurabildiğimizin göstergesidir.

Astra'dan sonra farklı araçlar almış olan arkadaşlarımızda diğer araç forumlarında zaman geçirmeyi tercih edebilirdi ama bunu istemeyip hala aramızda olmayı seçmişlerse, buna karşı görüş bildirmektense bence mutlu olmalıyız.  :)

bravoo  special_Yeah

bulent_tnt link' Alıntı:
gokhan ilk buluşmada mutlaka gelmenı beklıyorum ona göre bi gorundun ortalıkta yoksun bu ara..
senın arabayla test yapacagım ona göre ..

abi beni biliyorsun buluşmaya katılmam i,çin tek engel işim.. o gün iş yoksa geri kalan hiçbir şeyin önemi yok beni bilirsiniz:))  ( forumun örnek kazak erkeği olarak:D )

sciroccom.com a üye olayım bende bakalım tepkiler ne olacak. gerçi benim araç 115 bg olduğundan kötü karşılamazlar beni  011zaa

sciroccoturk üyeliği durdurmuş.

Aracınız çok güzel. Aramiza welllcommee

Gökhan_55 link' Alıntı:
abi beni biliyorsun buluşmaya katılmam i,çin tek engel işim.. o gün iş yoksa geri kalan hiçbir şeyin önemi yok beni bilirsiniz:))   ( forumun örnek kazak erkeği olarak:D )
yemedık ama hadi oyle olsun..
sen dememışmıydın kız arkadasımla buluşucam dıye  005hihih 005hihih

yooo:)) Allah kuru iftiradan saklasın:)

Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın allah kaza bela vermesin. Yüce bilge Hz Mevlananın Gel ne olursan yine gel cümlesinde söylediği gibi sanırım sitemiz her markaya açık. Belki scirocco araçtan bir özellik yada bizim araçlarada entegre edilebilen değişik bir uygulama öğrenebiliriz. Bilgi paylaştıkça güzeldir. Bu ayrıca sitemizin ne kadar popiler olduğunun göstergesi.

Geri