Yeni aracımdan ilk resimler..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan koczeynel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yeni aracımdan ilk resimler..

eketen link' Alıntı:
Ne demek ben teşekkür ederim. Sen bu foruma üye olalı bir yılı aşkın süre geçmiş. Benim sana gelme demem dağdan gelenin bağdakini kovması gibi birşey olur. Ayrıca fikirlerine de çok kıymet verip, gözönünde tutuyorum.    045thumbsup  :)

çok teşekkürler:) nacizane bildiklerimi paylşmayı seviyorum çünkü o zaman kıymetli oluyorlar...

Gökhan_55 link' Alıntı:
çok teşekkürler:) nacizane bildiklerimi paylşmayı seviyorum çünkü o zaman kıymetli oluyorlar...

Bildiğin yolda devam derim ;)

Gökhan_55 link' Alıntı:
gokhan ilk buluşmada mutlaka gelmenı beklıyorum ona göre bi gorundun ortalıkta yoksun bu ara..
senın arabayla test yapacagım ona göre ..

Arkadaşlar ben bu foruma astram sayesinde üye oldum. Birgün astramı satsam da bu forumdan kovulmadığım sürece ayrılmayı düşünmüyorum. Bu sadece bir araç forumu olmaktan çıktı benim için. Tamam araçlarımızla ilgili bilgi alışverişi yapıyoruz ama onun dışında hiç görmediğimiz belki de göremeyeceğimiz insanlarla arkadaşlıklarımız oldu. En azından yolumuz düştüğünde başımız sıkıştığında Ankara'da İstanbul'da İzmir'de ve daha nereden olduklarını bilmediğimiz arkadaşlarımızın bize yardımcı olacaklarını biliyorum. Forum sadece bir araç, maksat muhabbet ve bilgi paylaşımı...

gradient link' Alıntı:
Arkadaşlar ben bu foruma astram sayesinde üye oldum. Birgün astramı satsam da bu forumdan kovulmadığım sürece ayrılmayı düşünmüyorum. Bu sadece bir araç forumu olmaktan çıktı benim için. Tamam araçlarımızla ilgili bilgi alışverişi yapıyoruz ama onun dışında hiç görmediğimiz belki de göremeyeceğimiz insanlarla arkadaşlıklarımız oldu. En azından yolumuz düştüğünde başımız sıkıştığında Ankara'da İstanbul'da İzmir'de ve daha nereden olduklarını bilmediğimiz arkadaşlarımızın bize yardımcı olacaklarını biliyorum. Forum sadece bir araç, maksat muhabbet ve bilgi paylaşımı...
045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

Aracınız çok şık hayırlı olsun.

gradient link' Alıntı:
hiç görmediğimiz belki de göremeyeceğimiz insanlarla arkadaşlıklarımız oldu. En azından yolumuz düştüğünde başımız sıkıştığında Ankara'da İstanbul'da İzmir'de ve daha nereden olduklarını bilmediğimiz arkadaşlarımızın bize yardımcı olacaklarını biliyorum.

Mükemmel bir tespit  bravoo

Geri