Yeni Astra J 1.4 Turbo Sport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tuna67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni astra j 1.4 T sport + sunroof düşünüyorum fiyatı 48000 tl civarı gözüküyor. Bu araçtan kullananlar performans, yakıt, sorunlar vs gibi (+) ve (-) lerini yazarlarsa çok memnun olurum...

aslında asıl merak ettiğim yakıt durumu.. şu anki 94 model astram şehir içi 50krş a yakın yakıyor. Yeni astrada 30-35 krş a razıyım şehir içi

Kullanıcıların çoğu astra j 1.4 T sport 8.5 lt/100 km diyor.
3.7TL x 8.5lt = 31,45 eder... tabi bu kullanıma göre değişir.

benin aracım astra j 1,4 140 hp sport + sunroof.
aracımda türkiyenin yollarından kaynaklanan süspansiyon sorunu dışında biraz sesten öte başka hiç bir sorunum yok..
yakıt durumu şehir dışında sabit hızda 20 krş. şehir içerisinde normal kullanımla 300.
agresif kullandığın anda tambir yakıt canaarı oluyor.

benin aracım astra j 1,4 140 hp sport + sunroof.
aracımda türkiyenin yollarından kaynaklanan süspansiyon sorunu dışında biraz sesten öte başka hiç bir sorunum yok..
yakıt durumu şehir dışında sabit hızda 20 krş. şehir içerisinde normal kullanımla 300.
agresif kullandığın anda tambir yakıt canaarı oluyor.

benim astra f 1.4 motor ama normal kullanım şehir içi 50 krş civarı yakıyor. Tabi zonguldagı bileniniz varmı bilmiyorum ama burda şehir içi hep bayır yani sürekli 2-3 vites arasında gidiyorum.

Aracınızı ne kadara aldınız? Mesela alırken nelere dikkat ettiniz? Kredi mi yoksa peşinmi? İndirim vs? Kusura bakmayın çok soru soruyorum ama bende ilk kez sıfır bi araç alıcam sorun yaşamak istemiyorum :)

vwde ki 1.4 tsi motor ile farklarını araştır derim. normal 1.4 motorlara göre nasıl bir değiklik yapmışlar?? vw 1.4 tsi 140 hp çok iyi...

vwde ki 1.4 tsi motor ile farklarını araştır derim. normal 1.4 motorlara göre nasıl bir değiklik yapmışlar?? vw 1.4 tsi 140 hp çok iyi...

Aslında ilk başta passat 1.6 102hp düşünüyordum hatta kararlıydım. Onu alıp biraz bindikten sonra lpg takarım diyordum. Eski kasa golfler hosuma gitmiyor yeni kasa olabilir ama onlarda yeni astra kadar yok görüntüsü zaten 122hp leri var, yakıtta aynı sayılır

Geri