Yeni Astra J 1.4 Turbo Sport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tuna67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Başka astra j 1.4 T kullanan arkadaşlar yokmu ??

benim astra f 1.4 motor ama normal kullanım şehir içi 50 krş civarı yakıyor. Tabi zonguldagı bileniniz varmı bilmiyorum ama burda şehir içi hep bayır yani sürekli 2-3 vites arasında gidiyorum.

Aracınızı ne kadara aldınız? Mesela alırken nelere dikkat ettiniz? Kredi mi yoksa peşinmi? İndirim vs? Kusura bakmayın çok soru soruyorum ama bende ilk kez sıfır bi araç alıcam sorun yaşamak istemiyorum :)
beygir gücü yükseldiği için yakıt düşüyor.. ve yeni nesil motor onunda etkisi var tabi...46.250 ye aldım. boya koruma ve motor koruma yapıldı. birde kartel muhafaza takıldı. peşin aldım.

Son düzenleme:
Aslında ilk başta passat 1.6 102hp düşünüyordum hatta kararlıydım. Onu alıp biraz bindikten sonra lpg takarım diyordum. Eski kasa golfler hosuma gitmiyor yeni kasa olabilir ama onlarda yeni astra kadar yok görüntüsü zaten 122hp leri var, yakıtta aynı sayılır

anladım, tercihler önemli... hayırlısı olsun...

Opel Astra Sport 1.4T 140 Hp Çok İyi... Öyle çok fazla Eksisi olacağınıda düşünmüyorum. 1.4 T Fazla Yakmaz diye düşünüyorum...

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama daha ziyade bu aracı kullananlardan yorum almak isterim. Bazı arkadaşlar 140 hp yi hissettirmiyor falan diyorlar, kullanan kişiler fikirlerini söylerlerse düşüncem ona göre şekillenir. Mesela ş.içi-ş.dışı kaç lt yakıyorlar vs ...

Geri