Yeni Astra J 1.4 Turbo Sport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tuna67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tuna senin aracını alırlar ama aracını bayii kendisine almıyor genelde tümar galerileri arıyor fiyat alıyor ona göre fiyat veriyor
sen bu sırada aracını kendin satmaya bak peşin para ile gidersen daha rahat pazarlık edersin ayrıca diğer şehirlerdeki opel bayilerini ara ve fiyat al ama diğer şehirlerdeki bayiler aracını görmeden fiyat veremeyeceklerdir o yüzden daha öncede bahsettiğim gibi aracını sat öyle git sıfır araç fiyatında en aşağı 1-2 milyar oynar gibi geliyorr

Mesela benim aracımın şuanki piyasası 9bin civarı. Aracı takas olarak alsalar 10 olsa. Seçtiğim araç fiyatı 48000tl. Hepsini peşin versem 32-33 bin tl falan inerlermi acaba kafamda öle bişey war. Bi komşumuz caddy almış sıfır. 45bin tl den 40 a inmişler peşinde.

o dediğin biraz zor ama gidip bayi ile iletişime geçmen gerekir
komşunun 45 bin vw 40 e alması biraz zor vw fiyat politikası katıdır kolay kolay büyük indirim yapmaz vardır onda bişeyy şu an nette bakarsan 38.000 tl ye sıfır 1.6 caddy var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rendline-33736358/detay?source=promotion_topl

bizzat gidip ben konusmadım komşuyla ama babamın demesi o. Hatta emin misin öle değildir falan dedim öle dedi. Ama şu olabilir. Vw caddy yeni kasaya geçti bu aldığı eski kasa olabilir aracı görmedim çünkü. Bide en fullüymüş araç

anahtar teslim fiyatı ile liste fiyatları vardır aradaki farkı söylemişlerdir bizde de corsa yı almaya gittiğimizde liste fiyatı 35.750 tl idi kasko ile 32.000 e almıştık zamanından aynı hikayedirr

anahtar teslim fiyatı ile liste fiyatları vardır aradaki farkı söylemişlerdir bizde de corsa yı almaya gittiğimizde liste fiyatı 35.750 tl idi kasko ile 32.000 e almıştık zamanından aynı hikayedirr

ama işte dedim ya benim dediğimde liste fiyatı 48000. Hani diyorum inerlermi yani peşinde falan :) Bu işleri pek bilmiyorum ne kadar inerler nasıl pazarlık yapmak lazım falan :)

opel tümar 0372 3180808
orda ki kişilerle görüş en azından fiyat hakkında bilgi alırsın

opel tümar 0372 3180808
orda ki kişilerle görüş en azından fiyat hakkında bilgi alırsın

çok saol para elime geçsin kapılarına dayancam zaten :)

Ben yerinde olsam benzinli araba almazdım bu fiyatlardan sonra. Zaten kendim için sıfır araba alsam farkına bakmam dizel alırım. Benzin dışında harika bir seçim olur. Hayırlı olsun şimdiden.

Ben yerinde olsam benzinli araba almazdım bu fiyatlardan sonra. Zaten kendim için sıfır araba alsam farkına bakmam dizel alırım. Benzin dışında harika bir seçim olur. Hayırlı olsun şimdiden.

aslında bende ilk başta aynı düşüncedeydim. Ama sonra düşününce sürekli yola giden birisi değilim. Dizel farkını vermeye gerek yok diye düşündüm bide astra 1.4 t nin yakıt verileri cezbetti diyebilirim

çoğu kişiden duyuyorum ama kendi gözlerimlede gördüm. Tabi arkadaş gaz pedalına ya tam basıyodu ya hiç basmıyodu bununda etkisi olmuş olabilir. Dizel focus konusunda yakıt çok iyi ama benim bildiğim benzinli için aynı durum tam tersi
Trafikte ve Devirli kullanımda çok yiyo evet ama normal kullanımdaçok az yakıyor (tabiki dizeldende az değil)...

Geri