Yeni Astra Kamuflajsız halde yakalandı

bu fotoğraf gerçek değil mi ?[/quote]
değil tabiikide ya allahım anlayamıyorum çıkalı sene olmuş fotoları koymanın alemi nedir bu fotoların dolu olduğu onca başlık varken yapmayın lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
OPC için açıklanan motor ise GT modelinde sunulan efsane C20LET mimarisini kullanan SİDİ-TURBO 265hp versiyonu
oy oy oy :D :D

ben artik opelden so[umaya basladim/ben sert cizgileri olan arac sewiorum mesela bertone/ bu kasa seat leonun aynisi nerdeyse top g'b' yapmislar b'rde cok yuksek geldi bana onden nasil bilmiorum ama donanim olarak cok iyi olcak gibi/

bence super olmus ve 4 ceker seceneginin olmasi daha da super olmus :D

1.6 turbo 180hp 4 ceker tadindan yenmez...

bu adımların hepsi kusursuz calibrayı oluşturmak için.. demedi demeyin.

Güzel olacak sanki....

Bir de merak ettiğim bir şey var acaba bunlar gerçekten sızdırılmış fotoğraflar mı oluyor, yoksa nabız yoklamak için bilerek mi sızdırıyorlar?

yüksel'in de dediği gibi bilerek sızdırılan fotolar ve bilgiler bunlar,...

foto hakkında birşey daha var, bu foto test aracının spy fotosu değil malesef,
arac 1/1 final prototip, özellikle ön ve arka gizlenerek bir foto açısı belirlenmiş ve bilerek basına dağıtılmış...

ben artik opelden so[umaya basladim/ben sert cizgileri olan arac sewiorum mesela bertone/ bu kasa seat leonun aynisi nerdeyse top g'b' yapmislar b'rde cok yuksek geldi bana onden nasil bilmiorum ama donanim olarak cok iyi olcak gibi/

aynen katılıyorum, önceki sayfalarda da yazdım. iyice yuvarlıyorlar hatları oldu olacak corsayı yeni astra diye çıkartsınlar. orta ve üst sınıf segmentteki arabaların hatlarında biraz keskinlik olmalı diye düşünüyorum.o yüzden ben beğenmedim bu aracı.

aklımdakileri açıklamak için auris dememe bakma, sonuçta hatların iyice yuvarlandığını açıklamaya çalıştım. O alaka işte...
anladım evt biraz yuvarlak ama opel bu kadar yuvarlamaz mutlaka ön kısımda bi kesinlik olucaktır

Geri