Yeni Astra Sedan Alan Yok Mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
savaş arkadaşım konumuz TÜRKİYE de satılan astralar. bende biliyorum yurt dışında satılan modelleri. 1.7 ve 1.9 cdtı ları var. navigasyonluları var. esp nerdeyse her modelde standart. senin aracın şu anda türkiye de yok. yani 1.8 modeli yok. ya özel getittirdin ya da tanıtım aracıdır. senin araca lafımız yok yani

bendaha dün inceledim opel mesin serviste astra 1.8 140 bg cosmo ve elgance vardı 2 tane biri siyah biride gri idi ve özelliklerinde 8 hava yastığı esp gibi herşey vardı alt komşumuzda aldı 1.3 cdti cosmo ve yine 8 hava yastığı+ esp mevcut :confused: ayrıca o dediğin plastik yerler fln yok hb gibi tavan kumaşı kaplı sen bence astra sedanın en düüşük baz versiyonunu fln inceledin burda yazanların çoğuna şaışıorum bazı doannımları vectrada bile yok yani ama siz o yok bu yok diorsunz valla düşük versiyonları bilmiorum ama parasını verip adam gibi yüksek bir versiyon aldığın zaman herşeeyi var

aydal kardeşim ben çok ama çok inceledim. bir kere Türkiye de 1.8 opel astra sedan yok. ya özel getittirilmiş ya da tanıtım aracı. Türkiye de satılan astra sedanların tüm modellerinde, cosmoda dahil 8 hava yastığı esp yok. plastik kısımlarda var. esp sadece 1.6 benzinli otomatik viteslerde var. normal hatcback astralarda bunlar var. sedan da yok. bu da bence büyük bir kayıp

aydal kardeşim ben çok ama çok inceledim. bir kere Türkiye de 1.8 opel astra sedan yok. ya özel getittirilmiş ya da tanıtım aracı. Türkiye de satılan astra sedanların tüm modellerinde, cosmoda dahil 8 hava yastığı esp yok. plastik kısımlarda var. esp sadece 1.6 benzinli otomatik viteslerde var. normal hatcback astralarda bunlar var. sedan da yok. bu da bence büyük bir kayıp

Ben bu sitede 1 tane, opel erpaşın önünde 2 tane yeni astra sedan 1.8 cosmo gördüm ama tanıtım amaçlı mı, müşteri talebi mi bilmiyorum.

Anlamiyorum. Burada 4 tane seri olarak gelen hava yastigi yaninda 4 tane daha özel donanim olarak siparis edebilirsin (benim aldigim ESP gibi, 1.6 motoru ile).

arkadaşlar anlatamıyorum galiba. gidin bakın. en basiti opel türkiye sayfasına girin. 1.8 motor astra sedan yok. diyorum ya büyük bir ihtimal tanıtım araçları. burda bir abimizin vardı. savaş tı galiba. onda var 1.8. ama tanıtım aracı.ayrıca özel donanım getittirme olayını pek bilmiyorum. ama ben zamanında opel odak a 1.9 cdtı astra getittirebilirmiyim diye sorduğumda böyle birşeyin olamıyacağını söylediler. eğer böyle getittirebilen bir firma varsa firma ismi alabilr miyiz?

arkadaşlar anlatamıyorum galiba. gidin bakın. en basiti opel türkiye sayfasına girin. 1.8 motor astra sedan yok. diyorum ya büyük bir ihtimal tanıtım araçları. burda bir abimizin vardı. savaş tı galiba. onda var 1.8. ama tanıtım aracı.ayrıca özel donanım getittirme olayını pek bilmiyorum. ama ben zamanında opel odak a 1.9 cdtı astra getittirebilirmiyim diye sorduğumda böyle birşeyin olamıyacağını söylediler. eğer böyle getittirebilen bir firma varsa firma ismi alabilr miyiz?

Haklısın o hacimli motorların tutulmayacağını bildiklerinden nabız yoklamak için birkaç tane getirmişlerdir. Yalnız bişey sorucam, opel odaka 1.9 CDTI astra sordum diye yazmışsın, twintop dışında normal versiyonun 1.9 var mı. Ben avrupada 1.3 CDTI dışında 1.7 CDTI biliyorum sadece.

Abiicim sedan vaz geçmem aile arabası bire bir çok güzel hantal diyenler hızlı araba istiyorsa hız arabası alsın ama sürrat felakettir hemde kesenize yazık ortalama 100 km/h yeter artar bile

Geri