Yeni Astra Sedan Alan Yok Mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya yeni cosmolar hava yastığı 8 den 6 ya düşürüldü.önceki modellerde 8 di.ayrıca sesli kemer uyarısı falanda alındı.1.9 varmı yokmu emin değilim ama youtube da falan hep görüyorum 1.9 CDTI 150 hp

Abiicim sedan vaz geçmem aile arabası bire bir çok güzel hantal diyenler hızlı araba istiyorsa hız arabası alsın ama sürrat felakettir hemde kesenize yazık ortalama 100 km/h yeter artar bile

100 bile çok bana göre:)

hblerde 2.0cdti sunuldu 1.9 Cdti yok ayrıca abi 8 havayastığı olayını notchbackler için söylemiştim hblerden 2 sinin alındığını biliyorum cosmo en üst donanım seçeneği opelin bunu yapması hoş değil ama güvenlik opsiyonuyla 8 e çıkarmak mümkün

neyse bırakalım şimdi 1.9 u 2.0 i falan nasıl osla türkiyede yok öyle bir araç:)güvenlik opsiyonu derken ne ekleniyor araca?hangi paket

ids plus alındığında araç 8 havayastıklı gelio

astra 1.9 cdtı var. opel almanya sitesine girin. orda görürsünüz. 1.9 cdtı 120 hp ve 150 hp versiyonları var. ama Türkiye ye getittirme flan olmuyomuşş

şuna açıklık getirelim:

ASTRA HB: 6(standart)-8 hava yastığı olanları mevcut. avrupada bütün motor seçenekleri var(1.3-1.7-1.9 cdtı ve 1.4-1.6-2.0 benzinli)

ASTRA SEDAN: 4 hava yastığı var. başka sonradan eklettirme flan yok. esp 1.6 benzinli otomatik harici yok. cosmoda alsan 1.6 benzinli otomatik vites harici esp yok. ıds plus şasi sedan da sunulmuyor. full cam tavan yok. normal sunroof var.
bu kadar arkadaşlar. saygılarımla

Astra 1.8 Notchbacklerde IDS+ var

Bence astra hb de 1.9 dizel motor varmi sorusunun cevabi,evet var. Turkiyedeki Astra GTC modellerinde 1.9 cdti motor mevcut. Almanyadada ayni motoru dort kapili hb modellerine koymuslar demekki.

Geri