Yeni Nesil Banana Model Silecek Süpürge Seti

slm bu silecekten alan varmı astrada kullanıslımı ? ? ? ? ?

valla benim ustada kış bakımı yaptırmaya gittiğmde bunlardan takacağını söyledi.. bende taktırtmayı planlıyorum.. genelde bir memnuniyet var..

birde 2004 astranın on cam sleceklerinin boyları farklı ,ön silecekler ve arka silecekler in boyu ne acaba??

arkadaslar ben tr,den aldim almanyaya tekrar dönecegim gün,gayet güzel siliyor ve hic bir uyum problemi yok ama tek sorun biraz aceleye geldigi icin biraz uzun o an daha kisasi yoktu,onun icin sordum kac cm diye,bildiginiz gibi bu silecekleri ilk bosch dizayn etti aerotwin adi altinda simdi onlardan alacagim

ben aldım onlardan aynı siteden 51 cm dediği 50 cm aslında ve astraya tam uyuyor diyebilirim. ömrü nasıl olur bilmiyorum ama kalitesi duruşu gayet hoş.

bizim corsa'da ve passat'ta orjinal olarak bunlar var. Bence çok iyiler. Eskiler resmen rezaletti. Sıfır alıyosun, arada bi yeri silmiyo gibi problemler oluyordu.

bende düşünüyorum bu yeninesil sileceklerden.tercihim ise bosch aero twin veya valeo marka olacak.

51 cm diye yazmışlar. tam uyduğu yazıyor. birde corsa c için yorum bulabilsem...

ben 2 ay önce o siteden promosyanda çifti 16 ytl den 2 çift aldım. sol 51cm, sağ 45 cm di yanlış hatırlamıyorsam. yinede ölç sipariş etmeden. kesinlikle süper çalışıyor, ayrıca spoiler gerekmiyor.

Bnm Arabada Var Hiç Bi problemde yok Bi kere geçmesiyle cam tertemiz. :)

tanesini 10ytl ye aldım. silmede sorum yok ama indirip kalırırken ucundaki plastikler kırıldı:(

Geri