Yeni Nesil Banana Model Silecek Süpürge Seti

biğzim araçlarda zaten bunlar orjinal.
silmesinden bir sıkıntım yok ama uzun olanı resmen titriyor gibi çalışıyor.buda beni rahatsız ediyor.huzurumu bozuyor.

ben 2 ay önce o siteden promosyanda çifti 16 ytl den 2 çift aldım. sol 51cm, sağ 45 cm di yanlış hatırlamıyorsam. yinede ölç sipariş etmeden. kesinlikle süper çalışıyor, ayrıca spoiler gerekmiyor.

eee vectra c ye alayım ne dersiniz? biri 61 cm diğeri 47 cm iki takım mı almak gerekiyor? kesme biçme olayı olmuyor mu?
arkadaşlar deneyenlerden haber bekliyorum..

Kipada 15 ytl ye düşmüş..küçüğü 12 ytl...bende almayı düşünüyorum kış gelmeden...

Artık çok geçç :) Edirnede kipa varmı?

Evet, silmede çok başarılı.Camda asla önünüzdeki araçtan gelen çamurlu izi bıramıyor.Fakat yapımında kullanılan malzeme çok çabuk sertleşiyor, sıfırın altında suhulet değerlerinde kemik gibi oluyor,Silmeden hopluyor adeta.Birde ömrü tam 1 yıl. Sanki içine zaman çipi koymuşlar.Para senin zevk senin.<<<ben zaten her kış yeniliyorum dersen durma hemen al! Bu aparatın tak-kullan özelliği ile birlikte bir diğer yanı ise sök/at! ürün olması>>> Bu tür ürünler tüketimi kamçılamak için yüksek Ar-Ge bedelleri ödenmiş buluşlardan... Şüphesiz alanda bu gidere ortak olmalı. Bunların ikinci nesilleri 1/3 fiyatına iniverirler.

99 polo da gördümorjinal üstleri hafif kalkmış . tabi silerken nasıl bilemem.

Geri