Yeni Nesil Banana Model Silecek Süpürge Seti

yaa bosch taktırın yada vazgeçin....
devamlı gittiğim yıkamacıda vardı.
piyasa malı tabikii
aldım arabaya takalım dedim.
Sakın Samet dedi:)...
kendi mercedesi var ona takmış 1 ay sonra söküp atmış...
bende boschun gene eski tip sileceklerinden alıp taktım gayette memnunum:)...
ama dediği yaa orjinalinde var tak dedi. yada bosch unkilerden bul tak dedi;)...
ama bosch un sileceğinide servisler satıyor sadece fiyat ucuk biraz....

eski arabamda bende bosch taktırmıstım fakat uzun olanı tam oturmamıstı sola dogru silerken camın bittigi yerde ki plastige carpıp duruyordu...vectra icin siparisi verdim servise gelmesini bekliyorum :)

Bende aracıma düşünüyorum. Acaba hangi markayı önerirsiniz. Birde silikon olanını bulabilirmiyim. Çünkü bunlardan bazıları lastik olduğu için hemen sertleşiyormuş. Aynı arabanın lastikleri gibi yani. Marka olarak valeo ve tıger gördüm. Nedersiniz? Birde boy farkı önemli mi. benim araç astra f 1997 hb. şöför tarafı uzun mu olmalı?

Bu ürünü vectra c kasa aracıma taktım. Ancak orjinalini çıkarırken dikkat edin üsst tırnak açılmıyor kırılıyor. Neyse yeni sileceklerimi sorunsuz taktım ve süper çalışıyor. Camlar tertemiz oluyor..
Bir de dip not: Orjinal sileceklerin rüzgarlıkları bunlara takılmıyor o yüzden yeniler küçük gibi duruyor gözünüzde.. Yani küçük silecek takılmış gibi duruyor. Ama alışılıyor.

Son düzenleme:
Bende bosch vardı sanayiden almıstım gecenlerde servisten orjinal silgec taktırdım sorun yok eskisine göre daha oturaklı oldu silgecler bananayı kücük görünümü için tercih etmedim ama kullanan arkadaslar memnun.

bende ufak bir araştırma yapmıştım, muz tip silecekler tek tek satılıyor (eskiler gibi çift degil) o yüzden her ikisini de farklı uzunlukta alabiliyorsunuz.piyasa malları yerli olanlar 15 ytl gibiydi, bosch sordum stoklarda olmadıgı için fiyat da veremediler.kullananlar arasında memnun olanlarda var memnun olmayanlar da, sonucu zaman gösterecek.ben aracıma eski tiplerden takmaya karar verdim ( valeo marka , çifti 15 ytl)

ŞU BANANAS tipleri sonuçta bir yıl iş görüyormuş. acaba o kadar paraya değermi diye düşünüyorum.
bir de bu silecekler, cama tam bastığı için küçük kum tanelerinde camı çizmesin.

Geri