Yeni Nesil Banana Model Silecek Süpürge Seti

Astra G için olanının kodu nedir ve de nereden temin edebilirim? yardımcı olursanız sevinirim...

20 ytl ve bütün oto aksesuarcılara mevcut

Ya ben İstanbul da yeniyim de o yüzden elim kolum bağlı, neyse yavaş yavaş öğrencez işallah ne nerde. Bir de almışken Bosch alayım diyorum hiç olmazsa ömrü biraz daha uzun olur.

dscn1944mediumxe9.jpg

Bu AuroTwin lastikler öle heryerde bulunmamakla beraber 20 euroluk lastiği 20 ytl ye hiç bi yerde bulamazsın..

Arkadaşlar, dün aracıma BOSCH Aerotwin silecek taktırdım. Akşam yağmurda deneme fırsatım oldu. Gayet sessiz çalışıyor ve camı tertemiz yapıyor. Bu arada tecrübe etmiş arkadaşlardan edindiğim bilgiye göre 20 ytl liklerin ömrü epey kısa oluyormuş ve soğukta ses yapıyormuş. Hal böyle olunca BOSCH alayım sonradan başım ağrımasın dedim. Tavsiye ederim....

Arkadaşlar, dün aracıma BOSCH Aerotwin silecek taktırdım. Akşam yağmurda deneme fırsatım oldu. Gayet sessiz çalışıyor ve camı tertemiz yapıyor. Bu arada tecrübe etmiş arkadaşlardan edindiğim bilgiye göre 20 ytl liklerin ömrü epey kısa oluyormuş ve soğukta ses yapıyormuş. Hal böyle olunca BOSCH alayım sonradan başım ağrımasın dedim. Tavsiye ederim....

hayırlı olsun güle güle kullan..ne kadara aldın?

Geri