Yeni Nesil Banana Model Silecek Süpürge Seti

No bananas

Banana sileceklerden 2006 model getz e aldım fakat 45 gün sonra bildiğiniz odun parçalarına döndü ve camda hoş melodiler sıkarmaya başladı. Zonguldak ta oturduğum için bu silecekler burda hiç bir işe yaramadı belki az yağiş alan bölgelerde işe yarayabilir ama ben orjinalden yanayım . Deneyerek öğrendim.

Gerçektende bosch lar güzel fakat fiatları servislerde çok uçuk 47 ytl. çok para. zaten yaz mevsimi sonunda ömrü bitiyor.Ben kışa girerken sadece lastiklerini değiştiriyorum kalite olanlar ile .Sorunsuz çalışıyor.

vectralarınki 48 e48 fiyatıda 48 bosch marka en babası tabi
20 ytl ye de var elif tuning de flan

ben aldım onlardan aynı siteden 51 cm dediği 50 cm aslında ve astraya tam uyuyor diyebilirim. ömrü nasıl olur bilmiyorum ama kalitesi duruşu gayet hoş.

Sitenin adresini yollayabilirmisiniz? Benim silceklerde epey eskimiş ve rahatsız edici sesler çıkarıyor. Bir de boyutları 50 cm mi olcak, 51 mi?

yeni takdırdım ikiside 480 mm lik çifti 20 ytl eskisinden çok daha iyi siliyor
ve görünüşü oldukca güzel.

Abi nerden alıyosunuz ya bu silecekleri, ben bulamıyorum artı kaç cm alcam sağ sol farklı mı olcak? eski sileceklerin boyunu ölçüp ona göre mi alcam?

gerçekten boschun kini almıştım ben toyota için yaklaşık 1,5 yıl felan oldu hiç bir problem yaşatmadı

Astra H için orjinallerinin fiyatı 60 ytl civarı

Geri