Yeni opel astra

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maximm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Rsimdeki bilgi ekranı ne kadar küçük, astra H daki bile daha büyüktü. EE paramız yetmeze alamazsak yaza doğru hızla Astra H ı modlamak lazım :)

bugün yeni astraya bindim göründügü kadar sik bir araba icim gidiyo ama pahali bayagi bindigim tam donanimli idi 30bin euro yakin fiyati var

en pahalisiydi sanirim benim bindigim fiyatlar 17500 eurodan basliyo

bayiden fotoğraflarım...

spma0152.jpg

spma0151.jpg

spma0150.jpg

spma0149.jpg

spma0148.jpg

spma0147.jpg

spma0146.jpg

spma0145.jpg

spma0140.jpg

spma0139.jpg

spma0138.jpg

spma0137.jpg

spma0136.jpg

spma0135.jpg

spma0134g.jpg

131220091248.jpg

yetkili bayideki bu araç 1.4 100hp metalik siyah renk... artı olarak 17lik çelik jantlar ve elegance paket yada yeni adıyla plus paket donanımlı olması gerekiyor çünkü elektronik el freni vardı... ama otomatik klima yok araçta.. onun dışında otomatik yanan farlar - yağmur sensörü kararan iç dikiz aynası gözüme çarptı... merceksiz farlar mevcut araçta.. onda da gündüz farları var ama pek anlamlı değil.. bildiğimiz halojen lamba gibi yanıyor çünkü...

donanım dolu mu derseniz fena değil gibi ya, konsol başarılı direksiyon ve göstergeler de öyle, arka görüş biraz kısıtlı ama bu sabah reno bayide megane coupeye baktık... onda neredeyse arka hiç görünmüyor... ondan sonra astra arka görüşü ferah geldi :D

iç aydınlatma güzel, kapı içleri başarılı, koltuk kavraması ve özellikle eşya gözleri güzel...
önceki kasada hiçbiyerde göz yoktu, ne cep telefonu ne cüzdan ne başka birşey koyabilecek yer yoktu.. şimdi vitesin önündeki alan güzel, sigara paketimi ve cep telefonumu koydum daha da yer kaldı :D el freni butonunun yanında küllük var meganedaki gibi yerinden çıkıyor. oraya da bişeyler koymak mümkün, kolçak da başarılı...
astra da bir ilk olarak ön kelebek camları.. uzun bir ön konsol olmuş, ön cam yatık... ön kaputu ve aracın burnunu görmek corsa d gibi imkansız, alıştıktan sonra sanırım manevralar zor olmayacaktır ama alışana kadar aracın önünün nerede son bulduğunu biraz tahmin etmek gerekiyor...

bagaj başarılı, arka farlar da hoş olmuş... ön kaputta yine amortisor yok... çubuk var kaputu yukarda tutmak için eski sistem...

bilgi ekranında radyo ses seviyesi mevcut artık, phone diye bir tuş koymuşlar orta konsola... direkt sessize alıyor radyoyu...

valla şimdilik bunlar aklımda kalanlar....

bu haliyle aracın üzerinde yazan 46.100 TL... indirim var mı yok mu bilmiyorum ekstra!

Geri