Yeni super b mi insignia mi?

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
insignia her daim tekrar hatırlatayım ama superb diyenler için buyrun bunlarda superb 4x4 den..

Skoda-Superb_4x4_2009_photo_01.jpg

Skoda-Superb_4x4_2009_photo_04.jpg

Skoda-Superb_4x4_2009_photo_0e.jpg

Skoda-Superb_4x4_2009_photo_10.jpg

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Superb geniş olabilir.Ancak tipi kıyas bile kabul etmez bence insignia ile.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vw mühendisleri nedense tasarım işini bir kenara bırakmış gibi. Yukarıdaki resimlere bir bakın lütfen. Ön farlar passat cc. Arka tasarım ??? (sanki ammaaaan buda böyle olsun ) denmiş gibi çizilmiş. Yanda kapı altı marşpiyerlerinde arka kapılara doğru garip bir kıvrım. Hani ağır başlı-oturaklı görünüm ile sportif hava arasında sıkışmış, ikisi de olamamış bir tasarım.

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
İnsignia daha agresif daha kompleksli durabilir; fakat SuberB daha iyi olabilir kanısındayım.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
opelle skoda birmi yaa al insignia bin krallar gibi

apandul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu forumda bu kadar saçma bir soru ile karşılaşıcağım aklımın ucundan geçmezdi yaa..
Skoda yı bisiklet olarak bile evime sokmam. Bu anketin kaldırılmasını talep ediyorum.
Opel i aşağılamaya kimsenin hakkı yok...

İnsignia passt tan bile iyi bir araba. skoda superb ise cakma passat tir. bu böyle biline..

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu forumda bu kadar saçma bir soru ile karşılaşıcağım aklımın ucundan geçmezdi yaa..
Skoda yı bisiklet olarak bile evime sokmam. Bu anketin kaldırılmasını talep ediyorum.
Opel i aşağılamaya kimsenin hakkı yok...

İnsignia passt tan bile iyi bir araba. skoda superb ise cakma passat tir. bu böyle biline..

bu kadar da değil. skoda volkswagen kanatları altında bir marka. bu nedenle kesinlikle saygıya değer araçları var. hee önceden olsaydı haklısın. para etmezdi. ama şimdi çok güzel araçları var. piyasada da zaten tutunmaya başladı. ben skodaya artık volkswagen in biraz daha ucuz modeli gözüyle bakıyorum. mesela passat almayı düşünsem ve param yetmese, kesinlikle gidip skodanın super b sini alırım. yeni kasasını değil, bir önceki serisi, çünkü aynen passat

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
54binliraya 1.4tsi full superB mi? yoksa 1.6 insigniamı? cevap: superB.. peki 1.6 T 180hp insigniamı yoksa....

"yoksa"sı yok insignia.. bu motor bu kasanın efsanesi-flaşı olacak..