Yeni super b mi insignia mi?

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anket meselesine gelince bizim millet teknolojiden anlamaz.git minübüsçülerle anket yap en iyi minibüs markası magirusdur.ama koç aracı türkiye dışına çıkarıp satamaz bile.yedek parça ucuz derler arızalanmıyo derler ama 60 yılların motorunu kullanıp yakıt istasyonlarına günde 200 tl öderler.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçümsemek değil tesbit motor konusunda iyi bir marka değil bence ama aracı bütün yönleriyle ele alıp karşılaştırırsanız tercih meselesi.önceleri vw kullanıyor yumuşak süspansiyondan yakınıyordum opel kullanıyorum buda sert geldi.bunun gibi mesala ama motor ölçülebilir verileri var .vw övdüğü tsi 140 hp olandan arkadaşımda var benim 1.8 140hp yakıt tüketimi özelliğide olmak üzere hemen hemen aynı ama adamlar araçlarını iyi pazarlıyor yüzyılın motorunu icat etmişler gibi fakat bu motorları reno mitsubishi gibi firmalarda uyguladı bu kadar yaygara kopmadı 25 yıl evvel bilmem anlatabildimmi.
ben seni anlıyorum abim. ben motora, süspansiyona takmıyorum. bunlar benim için önemli değil. burda volkswagen i bir abi iyice küçümsemişte. fabrika küçük flan demiş. bende bunların önemli olmadığını, volkswagen i dünyanın sevdiğini,özellikle Türkiye de çok sevildiğini, volkswagen sahiplerinin pek problem yaşamadını , vw in pek şikayet almadığını söylemeye çalışıyorum. yoksa tabiki adamlar bazı eski teknolojileri yedirdiler. buna laf yok. ama dediğim gibi peynir ekmek gibi sattı. alanda memnundu

bekir çakıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AUBURN HILLS, Mich. – Volkswagen of America, Inc. announced that, as part of its Diesel Heritage Search, it has located the highest mileage Volkswagen diesel vehicle in the United States, a 1986 Jetta Turbo Diesel owned by Syl Schmid of Blue Rock, Ohio with over 562,000 miles.
schmid.jpg

The Jetta’s mileage was recently verified by Volkswagen of America, Inc. and Byers Imports, a Columbus, Ohio-based Volkswagen dealer. Fuel and mileage records presented by Schmid show the Jetta frequently delivered fuel economy over fifty miles per gallon.

“Mr. Schmid has a story that is like so many of our diesel owners; he loves the longevity of the engine and fuel economy that his diesel Volkswagen has delivered these last twenty years,” said Steve Keyes, Volkswagen Public Relations Director. “Throughout all of entries that we received for our Diesel Heritage Search, we found many VW owners who were passionate about their cars and the economic benefits of the diesel engine.”

Schmid originally leased the Jetta for three years and decided to purchase the vehicle at the end of that period. After twenty years, and over a half million miles, he is especially proud of the original drivetrain and muffler. In recognition of owning the highest mileage Volkswagen diesel in the U.S., Volkswagen has provided Schmid with a Touareg V10 TDI to drive for six-months.

Volkswagen announced their Diesel Heritage Search in March 2007 and received more than 200 entries for the highest mileage and oldest operating U.S. diesel Volkswagen vehicles. Volkswagen recently recognized a 1977 Rabbit owned by Clint Wilson of Tehachapi, Calif. as the oldest diesel Volkswagen.

Volkswagen is a leader in the U.S. diesel passenger car market with over 815,000 diesel vehicles sold since the introduction of the 1977 Rabbit, the first U.S. Volkswagen diesel. In addition to the currently available diesel Touareg V10 TDI, Volkswagen has previously announced that the 2009 Jetta and Jetta SportWagen, which will be available late first quarter 2008, will feature a Clean Diesel TDI engine option.
odometer.jpg
Volkswagen announced their Diesel Heritage Search in March 2007 and received more than 200 entries for the highest mileage and oldest operating U.S. diesel Volkswagen vehicles. Volkswagen recently recognized a 1977 Rabbit owned by Clint Wilson of Tehachapi, Calif. as the oldest diesel Volkswagen.

Volkswagen is a leader in the U.S. diesel passenger car market with over 815,000 diesel vehicles sold since the introduction of the 1977 Rabbit, the first U.S. Volkswagen diesel. In addition to the currently available diesel Touareg V10 TDI, Volkswagen has previously announced that the 2009 Jetta and Jetta SportWagen, which will be available late first quarter 2008, will feature a Clean Diesel TDI engine option.
eski teknoji diyen kardeşlerim okusun....

bekir çakıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km 'ye dikkat mil olarak yazılmış...
ve hiç motor yapılmamış ..
adama hediye olarak VW.tuareg verilmiş..
eski teknoloji diyen kardeşlerim iyi okusun..

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anket meselesine gelince bizim millet teknolojiden anlamaz.git minübüsçülerle anket yap en iyi minibüs markası magirusdur.ama koç aracı türkiye dışına çıkarıp satamaz bile.yedek parça ucuz derler arızalanmıyo derler ama 60 yılların motorunu kullanıp yakıt istasyonlarına günde 200 tl öderler.

bir araçta en önemli husus problem yaşamamak değil mi??

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şunu unutmayın ki Opel GM in test markasıdır. En yeni teknolojiler Opel üzerinde denenir daha sonra Saab, Cadillac, Saturn gibi markalarda kullanılır. Araçlardaki bazen kronik arızalar olması bu yüzden doğaldır.

Vw imajı Doğus un pazarlamasındaki başarısından kaynaklanıyor. Reklamları çok başarılı. Aklınızda kalan bir Opel reklamı var mı?

valla ben millete volkswagen mi opel mi dye sorsam ve niye diye sorsam, kimse bana şu reklamı aklımda kaldı diye cevap vermez. direkt kaliteli diye girer olaya.kaliteli olduğunuda ya arkadaşlarından duymuştur yada kullanmıştır. ayrıca opel c'mon reklamlarından gına geldi bir dönem

Son düzenleme:

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki almanların fabrikalarını kimse küçümsememeli tersanelerde çalışan biri olarak diyebilirimki üretim yapan firma hele araç yapıyorsa mühteşem bir sistemi ve alt yapısı vardır hatta vw en meşhuru olan model golf bir ara şehre bile ismi verilmeyi düşündüler golfburg diye muhteşem bir şey .ama gm eğer avrupa ile abd tarz olarak aynı araç lar yapmayı uğraşsaydı ki abd gözardı etmesi lazım buda mümkün değil şimdi bmw mercedes gibi markaları sollamış bir numara olurdu.adamlar v8 le,büyük kasa ,yumuşak süspansiyon vb uğraşmaktan bizim tarzımız arabalarda geri kaldılar.