yeniden astra

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda eski üyeyim ama askerlik dolayısı ile uzunca bir süre uzak kaldım geri geldim iş güç falan derken hiç forumu kullanmaya fırsat olmadı şimdi yeni kasa astra cdti sport satın aldık önümüzdeki hafta teslim edilecek forumda aklıma geldi girip bir merhaba demek istedim ama görüyorumki forumda biraz dolaşınca eski havasını kalmadığını görmek açıkçası biraz üzdü beni umarım eski günlerine geri döner

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda eski üyeyim ama askerlik dolayısı ile uzunca bir süre uzak kaldım geri geldim iş güç falan derken hiç forumu kullanmaya fırsat olmadı şimdi yeni kasa astra cdti sport satın aldık önümüzdeki hafta teslim edilecek forumda aklıma geldi girip bir merhaba demek istedim ama görüyorumki forumda biraz dolaşınca eski havasını kalmadığını görmek açıkçası biraz üzdü beni umarım eski günlerine geri döner
üyelik tarihi 2007 ! askerlik uzadı heralde :)
yeni aracınız hayılı uğurlu olsun. allah kaza bela vermeden kullanmanızı nasip etsin.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yaw :) 2009 da ilişiği kestim de dediğim gibi uzun süre buralara bakmadım arada sırada bakıyordumda aktif değildim yeni araç alıncada direk düştüm buraya ayrıca teşekkür ederim allah cümlemize kısmet eder işallah