yepyeni tercihlerle karşınızdayım:==)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
halamın oğlunun leonuna dolu yağdı kaportada dolunun aynısı çıktı:D küçük küçük kraterler doldu araba o gazla ertesi hafta arabayı sattı:D

Bir arkadaşım Seat marka aracını elden çıkarana kadar çok zorlandı. İstediği fiyata veremeyince takas yoluyla ve bayağı düşük bir fiyata elinden çıkarmak zorunda kaldı. Seat kötü bir araç değil ama satmak için piyasaya sürdüğünde çok zorlanıyorsun. Yoldan geçen vatandaşlara VW'mi Seat'mı diye soracak olsan belli bir kesim Seat'ı tanımayacaktır bile. İkinci el satışında her zaman için VW markalı bir araç Seat karşısında bir kaç adım öne çıkar. Tıpkı şu an bile piyasada Doğan, Şahin, Broadway gibi araçların daha kolay el değiştirmesi gibi. Maalesef ülkemizde ikinci el piyasası bu şekilde işliyor.

Golf varken seçeneklerde,konuşmam;susarım...İki tercih arasında Leon dersen,tanıdığım psikologlar var derimm.... :D :D

Son düzenleme:
gördüğüm en güzel golflerden biri. gerisini sen düşün artık:)))

ayrıca amcamda gösterdiğin kasa golf var. 2005 model. midline. belki kullanmıssındır ama inan astra dan sonra çok farklı bir kullanım zevki vercek ve inan çok güzel bir araç, vites geçişleride çok hoşuma gidiyor, gaz pedalı otobüslerdeki gibi

ya gökan önce şu başlğı değiştir.adamın aklına farklı şeyler geliyor.ayrıca sen araba falan almada, aramada.yeter arkadaş ne bu insanların senden çektiği satman bir dert,alman bir dert.arabayı alırsın bu sefer herşeyin birdert.forumda saçma sapan başlıklar açar durursun.bana ve forumdaki arkadaşlara huzur ver lütfen

kesinlikle leon:D seviyorum onu...

Gökhan anlaşıldı sen sabretmeyeceksin, büyük lafı dinle sabrın sonu selamettir.
1- benim bildiğim volkwagende en üst donanım higline dir, ancak piyasada çok zor bulunur çünkü 100 arabadan ancak 5'i higlinedir. comfortline ondan sonra gelir.
2-2009 model ve hatasız bir leon fiatı makul oldumu bu aralar satılır. çünkü alıcı kitlesi belli bir arabadır, piyasada az bulunur çabuk satılır. 2 aydır leon arıyorsun uygun fiata kaç tane modelli ve temiz leon buldun. golf dersen dolu. yani özeti golfün müşterisi çoktur ama satanda çoktur. leon azdır hele temiz ve modellisi makul fiata her zaman alıcı bulur.
bu arabanın motoru çok sağlam problemsiz denenmiş ve lpg için idal bir motordur. yalnız 8 valf oluşu ileride 1.4 tsi ler iyi çıkarsa biraz zarar ettirebilir ama bazı kişiler gibi bende şüpheliyim tsi motordan. orta ve uzun vadede şüphelerim var. fsi gibi tsi dende geri dönerlerse 8 valf motor eski teknoloji olmasına rağmen bir süre daha devam eder. zaten 2009 da son verilmesi planlanıyor ama bu birazda tsi nin geleceğine bağlı.
3- golfler cumhuriyet altını gibi ama sıfırıda , ikinci elide altarnatiflerine göre daha pahalı olduğu için herkesin gücü yetmiyor. fsi motorun ömrü 2 yıl anca sürdü ve kaldırıldı. bariz hataları olan bir motor değil ama özellikle lpg konusunda çok problemli. takılsada randıman vermiyor. benzinle binecek olduktan sonra ben her zaman tsi motoru tercih ederim.
birde düşün 1.6 8 valf 102 hp motor 10 yıldır hala kullanılırken 1.6 116 hp 16 valf daha yeni teknoloji motor neden kaldıırldı. volkswagen fsi de gelecek görseydi 8 valf motoru kaldırıdı.
senin vereceğin para az para değilki bulduğuma razı olayaım desen niye bu kadar acele ediyorsun bekle daha neler bulunur. insana isteyipte sahip olamadığı her şey cazip gelir ama alıp bir ay bisen o da sıradan bir şey olacak ve bıkacaksın.

bence golf....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri