yepyeni tercihlerle karşınızdayım:==)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya gökan önce şu başlğı değiştir.adamın aklına farklı şeyler geliyor.ayrıca sen araba falan almada, aramada.yeter arkadaş ne bu insanların senden çektiği satman bir dert,alman bir dert.arabayı alırsın bu sefer herşeyin birdert.forumda saçma sapan başlıklar açar durursun.bana ve forumdaki arkadaşlara huzur ver lütfen

bencede oglum sen araba falan alamazsın satman yıllar surdu almanda o kadar surer sımdılık al bununla ıdare et

13457968iw4.jpg

bence golf. vw çoğu insanın kalıcı tercihi satarken daha kolay satarsın. kalite olarakta seattan daha üstün bence.

ya gökan önce şu başlğı değiştir.adamın aklına farklı şeyler geliyor.ayrıca sen araba falan almada, aramada.yeter arkadaş ne bu insanların senden çektiği satman bir dert,alman bir dert.arabayı alırsın bu sefer herşeyin birdert.forumda saçma sapan başlıklar açar durursun.bana ve forumdaki arkadaşlara huzur ver lütfen

gökhan iyi çocuktur kendisi öğretmendir...hepimiz seni seviyoruz gökhan...ne istiyorsan sor kardeşim senin başlıklarından önce alttaki ne ister ,üsttekini banla gibi başlıklar kapansın bence

gökhan iyi çocuktur kendisi öğretmendir...hepimiz seni seviyoruz gökhan...ne istiyorsan sor kardeşim senin başlıklarından önce alttaki ne ister ,üsttekini banla gibi başlıklar kapansın bence

abi ne varsa sende var... canımı iste düşünmem artık:)) erdoğanı hele hepten salla. adam evlendi huzuru forumlarda arıyor baksana:))

elarabasvs1.jpg
bencede oglum sen araba falan alamazsın satman yıllar surdu almanda o kadar surer sımdılık al bununla ıdare et

13457968iw4.jpg

tamam ben bu baz donanım yeşili alıyorum sanada bu fullünü alalım ama...

valla ona gücüm yetmediği için hiç sormadım bile:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri