Yerli malı ilk yarış otomobili: Volkicar

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bildiğin fiorino bunamı 1 milyon dolar harcamış sanayide usta fioronioyu tek kapı yapar ufaltır içinede yamaha motoru koyar verir.. buna 1 milyon dolar harcamışsa başka bir şey demiyorum..

bu olay şu sahibindendeki ilanlara benzemiş 30 bin tl lik arabaya adam yazar full bakım yapıldı alt takım sıfırlandı 20 bin tl masraf yapıldı hee bende yedim.. arabanın altını altındanmı kaplattın 30 bin tl lik arabaya 20 bin tl masraf yapmış.. aynen buda o hesap...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyeceksiniz ki daha iyisini sen yap ama..hiç bir halta benzememiş arkadaşlar,biizm kapasitemiz bilgi birikimimiz çok daha fazlasını yapabilecek düzeyde..bi ethem genım bi serdar bostancı el atsa daha düzgün birşey çıkardı..belki üzerinde çalışır az daha hacimli bir araç çıkar..bu ne yaa gokarttan az kabaca!!

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jıp gıbı bır sey ya bundan rallı aracı olması cok zor gozukuyor ama VI bı bıldıgı vardır da ben bu aracta 1mılyon usd lık harcama goremedım eger harcandıysada bosa gıtmıs.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşuna tartışıyoruz yıllarcana ferrari lamborgini porsche boşuna araba yapmış tasarlamış onların yapdığı araçların aero dinamiğinie bakın buna bakın..

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye' de o kadar güzel araç yapabilecek insanlar, kuruluşlar varki, üstelik motorundan şanzımanına bütün parçalarıda üretirler. Üretilse o araç bu volkicar bisiklet gibi kalır yanında :)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tecrubesini-konusturdu-adini-yaris-otosuna-verdi-1232923.Jpeg

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam araca değil projeye 1 milyon harcamış arkadaşlar toplam haziran ayına kadar 24 adet üretip yarış düzenliyecekler çeşitli platformlarda.. Her ile göre değişik yarış tipi olucakmış. araç 150km sürat yapıyormuş suanki setupla ama 200km ye cıkabiliyormu..İlk önce tanınmış pilotlarla bir tur düzenlenicekmiş.Araç seri üretim olursa fiyatı 10-13 bin euro olucakmış.. Yani düşük maliyetli takımlar oluşturarak farklı bir kulvar açmak amaç.. Güzel bir sponsor ile bir çok amatör ruh belkide bu yarışlara katılcabilcek..Söylediklerinden benim anladığım be ve benim gayet hoşuma gitti.. Motor konusunda ki düşüncem keşke okadar para harcarken kendileri bir motor tasarlayabilseydi.. Yaptığı konuşmada sadece şanzumanı dışardan alıyoruz diyor ama anlayamadım motor yamaha ... Yinede bişeydir :D Hiç değilse çok güzel yanlıyor makina :D

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsmi bile yerli değil :D İnsan hayvanlar alemini bir inceler isim koyarken :D