yine benzin zamlandı

Devlet boş durmuyor çalışıyorlar arkadaşlar benzin, sosyal güvenlik yasası, daha neler daha neler

mazotuma bari dokunmasınlar. 6 ay önce aldığımda 2.43dü şimdi 2.69 idi en son aldığımda...

fotoraf0175cq1.jpg

Gökalp'lerin orası (KIBRIS) fiyatlara bakın :(

bu fiyatlar burdada olsada yine eskisi gibi makineyi 6000 devirlerde kullanabilsek:(

yazık ya..

çok iyi kurtardım desenize sabah yarım depo benzin aldım ve LPG taktıdım yani bir süre bu benzin zammı beni etkilmeyecek gibi :( yazık artık yeterrrr

Dünyada en pahalı benzini kullanma rekoru bizde:(Sayın büyüklerimize sesleniyorum.600 krş luk benzinden 2.5 ytl vergi alırken elinizi vicdanınıza koyup bir daha düşünün.Türk milleti bu eziyeti hak etmiyor.:mad:

Ya Allah kahrestin bu işi..beyler/bayanlar bakın bu aleni bi soygun olmaya başladı artık..önce bizle dalga gecer gibi 4 ykr indiriyolar,sonra 12ykr zam yapıyolar..sabah litresi 3.16 dan benzin aldım saat 7:30 da,şimdi haberi okuyorum saat 21.56, fiyat 3.28..ayıp arkadaşlar artık..resmen dalga geçiyolar..daha başka bi laf yazıcam dalga geçmek adına ama yazamıyorum,yazmayada terbiyem müsade etmez..ama bunu bize yapanlar aleni, dalga geçmek adına o yazamadığım işi yapıyolar..resmen terbiyesizlik diilmi?

Geri