Yönetimi Tebrik Ediyorum!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Böyle konular anket şeklinde açılmalı ve yazıya kapalı olmalı her üye secenekler hakkında özgürce oy kullanıp istedikleri ismi secebilmeliler birisi birşey yazıyor diğeri ona cevap derken konu amacının dışına çıkıyor.

Arkadaşlar konu için yorumda bulunan herkese teşekkür ediyorum.
Araba biraz arıza çıkarsada ondan bahsetsem ama şeytan kulana kurşun derler ya maşallahı var o yüzden arabadan bahsedemeyince, insan böyle şeylerle uğraşıyo demekki:)

Son düzenleme:
Aynı konudan ben de ceza almışım, bu sıtede anlamdığım bir şey var, benim ceza aldığım söylemler daha sonra herkes tarafından kullaılıyor hiç kimse ceza almıyor. örneğin iki yıl önce manuel otomatik anketinde manuelin zevkine varmak için kamyon kullanmak lazım dediğim için ceza aldım. benden sonr bu lafı söyleyen en az 10 kişi saydım hiçbiri uyarılmadı. 6. maddeden ceza almışım ben hayatım boyunca hiçbir siyasi görüşün veya siyasi kişinin propagandasını yapmadım. yazdğım yazı da propagandayla alakalı değildi. biliyorum bir uyarı da moderatörler şunuemeye yetkilidir bunu yapmaya yetkilidir maddesinden alacağım. siz uyarmayın kardeşim, ben gerkeni yaparım. admin ve moderatörlerin padişah üyelerin köle olduğu bir forumda daha fazla takılmanın gereği yok.
Haklısın ama boşver biz burada bir paylaşımda bulunuyoruz, arada sırada hepimizin hataları olur önemli olan hataları tekrarlamamak. Burada birçok arkadaşlıklar kuruldu, dotluklar gelişti, belkide hayatımız boyunca hiç tanımayacağımız insanlarla tanıştık, yani bu site bizden bir site oldu. Hassasiyetini çok iyi anlıyorum ama her türlü mücadeleyi(yanlış anlaşılmasın mücadeleden kastım kötü manada değildir) burada yapmak en doğrusu.

Böyle konular anket şeklinde açılmalı ve yazıya kapalı olmalı her üye secenekler hakkında özgürce oy kullanıp istedikleri ismi secebilmeliler birisi birşey yazıyor diğeri ona cevap derken konu amacının dışına çıkıyor.

Bu öneri bana çok mantıklı geldi, yorumsuz; evet ya da hayır gibi. Ya hep ya hiç gibi....:)

ben her durumda forum sitesinde her konunun tartışılabileceği ,küfür ,hakaret olmadıkça da konunun kapatılmaması gerektiğini düşünüyorum konu açtı diye arkadaşa ceza vermekte korkaklıktır diye bir yargıya varıyorum.

demokrasi son zamanlarda herkesin ağzında ama kavga çıkmasın diye her zaman sabit biyere yontuluyor bu durum. yani her seferinde bir taraf haklı modunda aman onları sinirlendirmeyelim onlar rahat olsun tadında geçmeye başladı herşey.

Şunu da belirteyim bu konu içinde en garibime giden MBugra arkadaşımızın yazdıkları ama neyse.

Hayırlısı olsun...

Konu zaten kapatılmış.Kaldı ki bu arkadaşlar çocuk ta değiller.Uyarı gelse birdaha tekrar etmezlerdi.Ederlerse o zaman ceza verilmesi daha uygun olurdu kanısındayım.Yanlış anlaşılmasın ama bende Türkiyenin en büyük donanım forumlarından birinde yöneticiyim ama, bu tür konularda hemen ceza vermiyorum.Zaten bu da doğru olmaz.Nacizhane fikrim bu yöndedir...

Son düzenleme:
Bence yönetim haklıydı.Açılan konunun hiç bi mizah tarafı yoktu direk siyasete baglanmıştı kapatılmasıda çok yerinde bi karardı.

Bu tip kararları yönetim verir kimsede karışamaz.Banlandınız diyelim özelden sebebini sorun oradan tartışın tekrar konu açıpta forum kullanıcılarıyla yönetimi karşı karşıya getirmenin anlamı yok.

Konu kapatılmış orda kalmalı bu konuyu açmak tekrar bi ban sebebidir ve yönetimin forum kuralları ile ilgili kararlarını eleştirmek ayrı bi ban sebebidir.

Bende resmi bi spor sayfasında adminlik yapıyorum inanın burdaki yöneticiler çoğu zaman gayet esnekler böyle bi konu bizim forum sayfamızda açılmış olsaydı şuan tekrar kitlenip banlanmıştı ve yanında yönetimi eleştirenlerle beraber.

Olayı fazla uzatmanın bi anlamı manası yok.

Bence yönetim haklıydı.Açılan konunun hiç bi mizah tarafı yoktu direk siyasete baglanmıştı kapatılmasıda çok yerinde bi karardı.

Bu tip kararları yönetim verir kimsede karışamaz.Banlandınız diyelim özelden sebebini sorun oradan tartışın tekrar konu açıpta forum kullanıcılarıyla yönetimi karşı karşıya getirmenin anlamı yok.

Konu kapatılmış orda kalmalı bu konuyu açmak tekrar bi ban sebebidir ve yönetimin forum kuralları ile ilgili kararlarını eleştirmek ayrı bi ban sebebidir.

Bende resmi bi spor sayfasında adminlik yapıyorum inanın burdaki yöneticiler çoğu zaman gayet esnekler böyle bi konu bizim forum sayfamızda açılmış olsaydı şuan tekrar kitlenip banlanmıştı ve yanında yönetimi eleştirenlerle beraber.

Olayı fazla uzatmanın bi anlamı manası yok.

Konunun uygun olmadığı apaçık ortada zaten.Bu yüzden yönetimin verdiği konu kapatma adımıda doğru, bu tartışılmaz.Gelgelelim uyarı yapılmadan banlanmak güzide forumumuzun adeta aile gibi kenetlenmiş bütünlüğüne uygun düşmüyor diye düşünüyorum.Yukarıdada bunu anlatmak istedim.Yoksa elbetteki bir yönetim var ve kararlarına saygılıyız.Bu konunun tekrar açılmasıda yanlış olabilir, kesinlikle bunu kastetmedim...

Geri