yorum ve yardıma açık bi sistem!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bana bu sistemde makul göründü bütceyi net öğrenmek şart
misal kıcker cvr 15
kıcker 900.4 sterıo
hertz hsk yada başka bir ürün

adaşım saolasın valla benim amacım akustik bi ses olsun kulağımı tırmalamasın tiz basta beynimi oymasın genelde r'b ve pop dinliyorum bangır bangır duyulmasınada gerek yok dışardan beni hoş tutsun yeter maliyette 800-900 olabilir maksimum olarak izmire gelmeden malzemeleri toplayım izmire sadece montajı kalsın diye düşündüm burda da boş boş durmuş olmayız hem ama izmirde de bu parçaları alabilceğimiz biyer varsa söylersin ona göre yaparım alış-verişi.

bugün nette doğubank ilanlarına baktım fiyatları karşılaştırdım sonuç şu oldu:
sirkeci doğu bank:
hertz esk 130 185 tl (75w RMS arka kapılar için)
hertz es 300d 189 tl (350w RMS)
hertz ep4 409 tl (4 kanal ampli)
doğubank cengizhan:
hertz hsk 165 290 tl (ön kapılara 125w RMS)
hertz esk 130 170 tl (arka kapılara 100w RMS)
hertz es300d 199 tl
hertz ep4 420 tl

marka ve modeller bunlar fiyatlarda böyle konuşup daha aşağıya çekicem amacım anfi ve subı sirkeci doğubanktan kapı componentlerinide doğubank cengizhandan almak.varmı bu iki satıcı hakkında bilgisi ve yorumu olan?

oradan al gel buraya burada montajını yaptırız ararsın beni tanıdık war uygun fiyata kaliteli işcilik yaptırırız.
hskları al woofer olarak es 380 d al 38 cm tercih et
amplinide 4. 100 rmslik net verebilen bir cihaz olarak bakmayı dene.
jbl px 300.4 lere bak hem fiyatı uygun hemde işini görebilir

adaş senin söylediğin anfilerde çok uçuk fiyatlı kardeşim ya:Dyokmu daha makul bişeyler söyliyebilceğin 400tlye kadar maksimum?

aga iyi ampli iyi para demek.şimdi aldığın ürünleri hakkıyla çaldıramadından sonra alma daha iyi hem 4 kanal güçlü bir sterıo ileriye yönelikde iyi bir seçim olur ilerde mono ampli alınca wooferı sterıodan sökersin.sıfır olmadı 2.el al aga px 300/4 bak .

peki adaş jbl gto 1004 600 rms 4 kanallı anfi alsam görmezmi iş hem daha makul hem değerler iyi gibi zaten ben pek ileriyi düşünmüyorum az bi zevkimi alayım yeter.
Power Output100W RMS x 4 Channels at 4 Ohms 150W RMS x 4 Channels at 2 OhmsSignal-to-Noise (dBA)104dBA (reference rated power into 4 ohms)THD0.02% (rated power at 4 ohms)Frequency Response10Hz - 100kHz (-3dB)Dimensions(L x W x H) 18-9/16" x 10-3/8" x 2-1/8"

gto 1000.4 olmaz beslemez sen bak dediğim gibi en güzeli px serisi 2.el bakalım sana sitelerden felan
olmadı biraz daha az çalıcak ama helix db4 yada audıson srx4 bakabiliriz

kardeşim söylediğin anfilerde maşallah 700den aşağı olmuyor sıfırı, temiz bi ikince el bulursak alalım yoksa ben 400tlye kadar bi anfi alabilirim ancak bütçeyi pekte zorlayamıyorum bu konuda maalesef:)

burak kardeşim benim araçta jl audio var istersen bulusup dinleme sansın olur bence sadece onlere compenant takayım maliyeti kisayim diye dusunme bende oyle yaptım daha sonra arkaya 2 oval aldım arada ucurum farkı oluyor ses kalitesinde.ben sadece tek jl anfi ile besliyorum arada bir sorun ayar kacıyor ama bass anfisi aldıgm zaman herşey guzel olucak :)eger jl dusunursen benim aldıgım yerden fiyat alabiliriz istersen bende bi bass anfis alırım toptan indirim yaptırırız :) ama herşeyim kalite olsun istiyorsan compenantları focal bassi mutlaka jl al focal cmpenant ta en iyisidir biraz pahalı ama dinleme fırsatım oldu focal almadıgıma pişman oldum diyebilirim

Son düzenleme:
Geri