yorum ve yardıma açık bi sistem!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı olsun sm h500 cadenceden daha makul bir ampli en azından bunu tercih etmişin iyi olmuş ürünler gelsin montaja kardeşlerde çok para isterler bunu bilesin kalite güzel yer ama gerek yok okadar profesyonel sistem değil sendeki.bence oraya git bir sor araba bu malsemeler var nekadar istiyorlar öğren ona göre sana daha uygun iyi bir montajcı ayarlarım ben. wooferını 4+4 al bu çok önemli bunuda unutma

adaşım saolasın kardeşlere bizim batu ile gidicem tanıdık ama tabiki önce fiyat alırım olmadı farklı yerlerde olur sen de yardım alabilirim bu konuda.kabloların falanda kaliteli olmasını istiyorum onunda büyük artısı varmış çünkü.bu sistem bana çok makul geldi bakalım nasıl çalıcak görücez artık.

boss kablo kullansınlar burak montajda

boss şimdi marka kötülemek istemem ama pekde iyi marka değil.
alabilirsen ass sierra piyasa malları olarak gayet kaliteli sayılabilir.daha üst seri istersen stinger audıson wan den hull w uzar gider kablo işi. senin sisteme zaten en az 4 awg power çekmek lazım ama en sağlıklısı 2 awg olur. rcalarınıda iyi birşey almaya bak sesi ileten kaliteyi etkileyen bileşenlerin önemlilerinden biride rcadır

tamam adaş peki bunları izmirden temin edebileceğimiz biyer varmı uygun fiyatla.

ass sierra rahat buluruz stinger kablo zor bulunur aramak lazım rca da sanmam pek fazla olsun

tamam adaş ben cumartesi izmirde olucam montaj için birde bu sub için kutu lazım ben portsuz istiyorum sen ne önerirsin birde bu kutuyu nerden buluruz gerek ölçülerde hazırı varmıdır acaba yoksa yapılmasını mı bekliycez bide onun.

hayırlı olsun burak :D

dediğim gibi rca kablolarını stınger yada audıson kullan ayrıca tekrar söylüyorum aküden anfiye gelen elektrik kablosu ile ana üniteden anfiye giden rca kablosu arabanın ters taraflarından gitsin yani ikiside aynı taraftan arkaya gitmesin bu tesisatçıya angarya bir iş olarak gelecektir ve onu biraz daha uğraştıracaktır sana farketmez ikisde aynı yerden gitsin bişey olmaz filen diyecektir ama sen montajın bu şekilde olmasını istiyorum diye diret yapmak zorunda

cadence fxa5100 rms değerleri bu sistem için gayet yeterliydi ve montaj sağlam olduktan sonra kaldırmaması için hiç bir sorun yoktu sonuçta cadence dandik bir marka değildir amerikan malı bir cihazdır ama malesef bulamadık o yüzden sm500h yöneldik gerçi sm500 de de sıkıntı olmaz gönül rahatlığı ile dinle kardeşim ama bu işin sonu yok onu söylüyeyim yani bu sistemde sana 3-5 ay sonra yetersiz gelecektir :D

Son düzenleme:
Geri