0-3000 km rodaj sürecindekilere...

benim araç 900 km oldu ilk aldığımda sanki 70 beygirdi:) şimdi oldu 100 beygir 115e az kaldı:)

Bugün otoparkın rampasından çıkarken sıkıntı yaşadım.. 1. vites çok hantal kalıyor :(
değinize çok şaşırdım benımde aracım 1.6 benzinli ve üsküdarda merkezde oturuyorum burayı bilen varsa ne demek istediğimi anlar burada her yer ama her yer yokuştur ve o kadarda diktirki buralara ben afedersiniz osurukkesen yokuşları derim:D aracımı bu yokuslardan alıyorum kısa bir gaz hareketiyle 2.vites istiyor ve hiç zorlanmıyor dediğiniz gibi bir şey olmasına ihtimal vermiyorum he ama şöle bir şeyi kabul edebilirim örneğin üsküdardaki dik yokuşlardan cıkarken kasise yakalandınız hızınız iyice düştü imkani yok 2.viteste cıkamıyorsunuz bundan önceki toyotamda aracım bu gibi durumlarda gaz yerdi ama astrada bu sıkıntı oluyor.Kalkışta dediğiniz gibi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

bayanlar baylar, aracın plakasını da aldim,yarin ögleden sonra teslim aliyorum. cumartesi sabah duygu ve düsüncelerim ve de illa ki astramin resimleri ile burada olacagim.. sizlere cok tesekkür ediyorum. yarin teslim almaya gittigimde aracta nelere dikkat edecegimi, hangi özellikleri soracagimi,neyi nasil kullanacagimi sayenizde artik biliyorum... görüsmek üzere ladies and gentilmen:)

bayanlar baylar, aracın plakasını da aldim,yarin ögleden sonra teslim aliyorum. cumartesi sabah duygu ve düsüncelerim ve de illa ki astramin resimleri ile burada olacagim.. sizlere cok tesekkür ediyorum. yarin teslim almaya gittigimde aracta nelere dikkat edecegimi, hangi özellikleri soracagimi,neyi nasil kullanacagimi sayenizde artik biliyorum... görüsmek üzere ladies and gentilmen:)
Sevgili avukatım
Çok sevimdim:)

İlk sürüş çok heyecanlı ve zevklidir. Tıpkı balayı gibi gelecek size:) Yeni heyecanlar, yeni keşifler:) En azından bende öyle oluyor şu anda:)

avukatım hayırlı ugurlu olsun :)

Bravomdan ilk görüntüler.

Merhaba arkadaşlar

Bravomdan ilk görüntüleri sizlerle paylaşıyorum.
Henüz akşam olmadığı için iç ışıklandırmasını günün ilerleyen saatlerinde sizlere iletiyor olacağım.
1002130c.jpg

1002126.jpg

1002127.jpg

Geri