0-3000 km rodaj sürecindekilere...

bayanlar baylar, aracın plakasını da aldim,yarin ögleden sonra teslim aliyorum. cumartesi sabah duygu ve düsüncelerim ve de illa ki astramin resimleri ile burada olacagim.. sizlere cok tesekkür ediyorum. yarin teslim almaya gittigimde aracta nelere dikkat edecegimi, hangi özellikleri soracagimi,neyi nasil kullanacagimi sayenizde artik biliyorum... görüsmek üzere ladies and gentilmen:)
gözün aydın hayırlı olsun avukatım.2 hafta önce cuma günü ben de aynı heyecanı yaşıyodum:)

bayanlar baylar, aracın plakasını da aldim,yarin ögleden sonra teslim aliyorum. cumartesi sabah duygu ve düsüncelerim ve de illa ki astramin resimleri ile burada olacagim.. sizlere cok tesekkür ediyorum. yarin teslim almaya gittigimde aracta nelere dikkat edecegimi, hangi özellikleri soracagimi,neyi nasil kullanacagimi sayenizde artik biliyorum... görüsmek üzere ladies and gentilmen:)

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güle güle kullanın :) Fotoğrafları bekliyoruz...

Maşallah maşallah :)

nazar3inchlarge.jpg

Merhaba arkadaşlar

Bravomdan ilk görüntüleri sizlerle paylaşıyorum.
Henüz akşam olmadığı için iç ışıklandırmasını günün ilerleyen saatlerinde sizlere iletiyor olacağım.
1002130c.jpg

1002126.jpg

1002127.jpg

@Avukatım hayırlı olsun..
@cenk bey allah kaza bela vermesin dün arabaya canım sıkıldı bi hayırlı olsun diyemedik..

@All

Bugün 1. vites ile bayaa haşir neşir oldum anlaşmaya başlıyoruz sanırım :) 2. vites dedigim gibi kalkışa pek elverişli deil ama araba bastıkça bas diyor ne yalan söyliyeyim :DSeviyorum arabamı :D:D

dp..

bu arada orta dikiz aynasına uyuz oldum :D ya benim boyum çok uzun yada o dikiz aynasında bi şekilsizlik var :)

@Avukatım hayırlı olsun..
@cenk bey allah kaza bela vermesin dün arabaya canım sıkıldı bi hayırlı olsun diyemedik..

@All

Bugün 1. vites ile bayaa haşir neşir oldum anlaşmaya başlıyoruz sanırım :) 2. vites dedigim gibi kalkışa pek elverişli deil ama araba bastıkça bas diyor ne yalan söyliyeyim :DSeviyorum arabamı :D:D
Kardeşim böyle küçük şeylere canını sıkma. Bak buraya yazıyorum! Yarın "yaw boşuna canımı sıkmışım" diyeceksin:)

Kardeşim böyle küçük şeylere canını sıkma. Bak buraya yazıyorum! Yarın "yaw boşuna canımı sıkmışım" diyeceksin:)

Saol abi dedigin gibi 1. vites sıkıntısı geçti gibi alışıyorum sanırım oda bana alışıyor tabi :D Bugün orta dikiz e uyuz oldum bütün ön camı kaplıyor gibi hissettim :) onada bugün yarın alışırım sanırım :D

Murat sana özel eve geldiğimde mahallelinin şaşkın bakışları arasında arabayı stop etmedim. Aldım elime makineyi arabanın sürücü mahallinden çıktım. Arka koltuğa geçtim. Birkaç foto çektim. Işıklandırma iyi çıksın diye flash kullanmadım ama biraz sallatılı oldu.
NOT: Mahalledekiler kesin "ulen görmemişe bak arabanın fotosunu çekecek diye arka koltuğa geçiyor" demişlerdir kesin. Mahallede karizmayı yerle bir ettik :)

Kapı kolunda ışık yansıması değil direkt ışık var bu arada.
0000008j.jpg

0000014.jpg

0000015x.jpg

Geri