0-3000 km rodaj sürecindekilere...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol abi dedigin gibi 1. vites sıkıntısı geçti gibi alışıyorum sanırım oda bana alışıyor tabi :D Bugün orta dikiz e uyuz oldum bütün ön camı kaplıyor gibi hissettim :) onada bugün yarın alışırım sanırım :D
Bende eskiden laguna II vardı. Onun dikiz aynasının arkasındaki kalın tutacağı görsen herhalde astraya dua ederdin:)

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahmin etmiştim böyle bir görüntüsü olacağını.. Şiir gibi :) Güle güle kullan Cengim, Fiat'ın ön konsol tasarımları yıllardır dikkatimi çeker, cidden şiir gibi tasarımlar yapıyorlar.

Zahmet oldu sana ama cidden merak ediyordum :) Sağolasın tekrar..

Murat sana özel eve geldiğimde mahallelinin şaşkın bakışları arasında arabayı stop etmedim. Aldım elime makineyi arabanın sürücü mahallinden çıktım. Arka koltuğa geçtim. Birkaç foto çektim. Işıklandırma iyi çıksın diye flash kullanmadım ama biraz sallatılı oldu.
NOT: Mahalledekiler kesin "ulen görmemişe bak arabanın fotosunu çekecek diye arka koltuğa geçiyor" demişlerdir kesin. Mahallede karizmayı yerle bir ettik :)

Kapı kolunda ışık yansıması değil direkt ışık var bu arada.
0000008j.jpg

0000014.jpg

0000015x.jpg

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alışacaz artık :) Abi bu arada arabanın ışıklandırması çok güzel tekrar hayırlı olsun..

MAŞALLAH..
Alışırsın alışırsın:) Çok şık oturaklı ve sağlam bir araban var. Parçası ucuz, 2. eli dehşet iyi. Ve en önemlisi kaliteli malzemesi var kesinlikle.
Bence bu senin düşündüklerin çok ama çok küçük ayrıntılar. Sen arabnın zevkini çıkartmaya bak. Gerisini boşver kardeşim :)

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahmin etmiştim böyle bir görüntüsü olacağını.. Şiir gibi :) Güle güle kullan Cengim, Fiat'ın ön konsol tasarımları yıllardır dikkatimi çeker, cidden şiir gibi tasarımlar yapıyorlar.

Zahmet oldu sana ama cidden merak ediyordum :) Sağolasın tekrar..
Rica ederim Murat ne demek.
Sırf bizim koltuk kılıfını merak etmemiz neticesinde akşamın bir vakti arabaya inip koltukların resmini çektiğini unuturmuyuz:)
Ne günlerdi o günler ya.

Herkeste bir heyecen, bir heves:)

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama ben yine de astra diyorum.....fiat kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın astranın asaleti, duruşu bir başka bu benim acizhane fikrim.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayanlar baylar, aracın plakasını da aldim,yarin ögleden sonra teslim aliyorum. cumartesi sabah duygu ve düsüncelerim ve de illa ki astramin resimleri ile burada olacagim.. sizlere cok tesekkür ediyorum. yarin teslim almaya gittigimde aracta nelere dikkat edecegimi, hangi özellikleri soracagimi,neyi nasil kullanacagimi sayenizde artik biliyorum... görüsmek üzere ladies and gentilmen:)
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan bende yarın öğlenden sonra alıyorum.

murat.uludirik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt 1 vites hantal....ama açılacak motor diye kendimi bend e avutuyorum...düz yolda bile 160 tan sonra sanki arabanın arkasında paraşüt açılıyo..kastırıyor anlamadım gitti