0-3000 km rodaj sürecindekilere...

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce koydum arabayı dışardaydım yine.hafif yokuşun da etkisi var ama araba bırak beni gidicem diyor be abi!!! :)

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu iyimi anlamındamı kötü anlamındamı söylüyorsun hilmi anlamadım. benim anladım araç hantalmı diyorsun bunu biraz açarmısın.
gitmiyo abi uçuyo.çok rahat 180 görüyorum üstüne de çıkıcam ama yol müsait olmuyo işte ben de riske girmek istemiyorum o hızda.hem de daha motordan tam randuman alamıyoruz yeni olduğundan ondan da fazla zorlamıyorum.ben gayet memnunum aracımdan yaa...

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlarım abilerim dostlarım tamamen konu dışı olacak ama affedin.
Arkadaşlar işim gereği acilen YÜNANCA bilen bir arkadaş arıyorum. Her koldan aramalarım sürmekte ama bir de burdan şansımı deniyim dedim. Lütfen çevrenizde eğer bilen varsa acil yardıma ihtiyacım var... Teşekkürler.
Kardeşim bilsem ya da bilen birini bilsem keşke ama ne yazık ki:(

av_ekremyavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili avukatım
Çok sevimdim:)

İlk sürüş çok heyecanlı ve zevklidir. Tıpkı balayı gibi gelecek size:) Yeni heyecanlar, yeni keşifler:) En azından bende öyle oluyor şu anda:)

:) bilmem, bekar oldugum icin balayi nasil bir duygu bilmiyorum. ama dediginize göre bugün arabaya binince balayi nin nasil bir duygu oldugunu blki tecrbe etmis olurum:)

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın ahmet nasılsın dün fiat arabalar ilgili düşüncemi yazmıştım umarım yanlış anlaşılmamışımdır. benim plaka bayi gelmiş. öğlenden sonra alırmıyım arabayı ne dersin.

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşalllah kahveyi geçmiş burası :Drodaj modaj yalan olmuş:D
bende oturabilirim boş masa varmı:D
çaylar benden:D

Son düzenleme:

av_ekremyavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşalllah kahveyi geçmiş burası :Drodaj modaj yalan olmuş:D
bende oturabilirim boş masa varmı:D
çaylar benden:D

otur tabi kardes, otur... abinize cay yapin bana da bi dalli:) biz de yeni tanisan insanlar olarak muhabbetin rodajini burda yapiyoruz be kardesim:)
@ abilerim ve varsa ablalarim... bakiyorum da ilk kalkis,birinci vitesten şikayetcisiniz. ancak yaklasik 5 yildir üretilen araclarda gaz pedali daha önce telli iken artik elektronik(beyinli) olarak kullaniliyor. o yüzden de siz gaza basar basmaz birden hareketlenmemesinin temel sebebi bu. telli gazlarda direk olarak gaza bastiginizda komutu alan lastikler iken, bildigim kadariyla yeni araclarda artik önce bu komut otomobilin beynine gidiyor, ondan sonra da motoru hareketlendiriyor. sizin randumansiz gördügünüz 1. vitesin agirliginin nedeni sanirim bu. bu aciklamayi 2005 te bana reanult bayiindeki satis sorumlusu yapmisti. daha sonra bircok farkli yerden de ayni seyleri duydum. bilginize. yanlis biliyorsam affola