1.4 Fiesta Titanium X? , 1.2 Volkwagen Polo ? , 1.4i corsa color edition?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt ne durumda çağrı?

şimdi biraz inceledim genelde avrupa 'da 7.3 lerde geziyor yakıtlar..

Yol bilgisayarı yok tam bilemiyorum hacı ama yakıt baya baya iyi öyle 7.5 litre falan değil :)

Benim araçta sıralı sistem zavoli var depo en son 73 tl ye dolmuş 448 km yol gitmiştim. Daha önce dizeli vardı bende oda çok az yakıyordu.

oguzedr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aksam üstü hem vw hem opel hemde ford a baktım gittim gördüm ve corsa'ya aşık oldum diyebilirim... içi dışı 10 numara bir araç.gidişi yeter içi geniş ve ses az benim baktığm 1.4 benzinli color edition dı ...varsın donanım daha az olsun ama astra ile yanyana durunca bile asla sırıtmıyor aslada duygusal konuşmuyorum onuda belirteyim.araç acayip geniş... eski kasa fiesta war bende benm aracın arkasından bile baya geniş,direksiyon simidi biraz kücük geldi bana ama araç içerden de dışardan da bana göre 10 numara(fiesta ve poloya nazaran) araştırmaya devam edicem.. fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi de bekliyorum...ama punto , fiesta , polo bana tıss geldi corsa yanında...tabi bu benm şahsi fikrim

oguzedr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca corsanın yüzü eskidi kim demişse corsa ya iyice bakmasını tavsiye ediyorum hayraaaan kaldım araca :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa doğru seçenek olucaktır, kafaları tek kurcalayan nokta makyajı yedi 1,1.5 yıla kasası değişir, ama daha önceki örneklerinde ve yeni örneğinde astra j nin çıkması astra h fiyatlarını düşürmedi. Ben düşeceğini sanmıyorum :)

oguzedr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni kasa da bence motor tsi motor cıkıcak gibi geliyor.artk bircok marka kücük araçlarında tsi yaptı ...bence opelde böyle yapabilir fakat kasa ile cok oynıyacağını düşünmüyorum...benm tahminim cizgilerini daha sert bir şekilde tasarlayabilir polo ve jetta da olduğu gibi vw'nin...cünkü aracın kasası bence gayet komforlu ve rahat kimse yanlıs anlamasın ama aveo polo falan hikaye geldi bana corsanın arkaya oturunca resmen yeni versiyon astra olmuş araç

oguzedr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle biraz daha sert hatlı 1.2 tsi motorlu 10-10.5 saniyede 100 kmye cıkan iç komforuyla oynanmamıs içi şimdiki kasa kadar minimum geniş bir corsa her türlü segmentini yer bitirir yeni kasada

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende öyle birşey tahmin ediyorum direk tsi mantıgı olmasada dafa ufak hacim ve minik benzinli turbolar olabilir 1.2t gibi.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca corsanın yüzü eskidi kim demişse corsa ya iyice bakmasını tavsiye ediyorum hayraaaan kaldım araca :D

ya üstad en başta ilk mesajımda yazanları iyi bir incele istersen..

oraya ilk satırlarda dedimki kimse birine araç tavsiye ederken dış görünüşü hakkında yorum yapmaz bende yapmam neden bu iş zevk işidir..

eski kasa fiesta bana göre eblek bir araçtır pel pel bakar sana göre çok güzeldir alır binersin bu yalnızca şahsi düşüncelerimizdir..

bana göre astranın yanında corsa çok sönüktür sana göre fark yoktur

bana göre corsa nın yüzü eskimiştir sana göre hala çok iyidir..

böylemi araç mukayesesi yapıcaz yoksa motoruna şanzımanına yürüyenine göremi? sen deseydinki hangisi daha güzel görünüyor? biz 100 sayfa yazar yine biyere bağlayamazdık..

doğru tercih bence de sen git corsa al..

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende öyle birşey tahmin ediyorum direk tsi mantıgı olmasada dafa ufak hacim ve minik benzinli turbolar olabilir 1.2t gibi.

hali hazırda 1.4T 120hp 'miz var ki..

ama gel görki işte kanka Opel yapacak mı bunu? Bu kadar güzel kasası olan bir aracın bari 3 kapısına turbo benzinli motor koysalar..

tek geçerdim o zaman o aracı..