1.6 astra twinport yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 70.000 km de 2006 benzinli astra tiwinport almayı düşünüyorum,pazarlığıda yaptım, çevremdeki insanlar benzin çok pahalı binemzssin diyor, 25 lira gibi bir fiyata bu arabadan daha iyi arabalar alınabileceğini söylüyorlar, sordugumda ford fiesta tarzı öneriler geliyor
araçlar ve opel hakkında hiçbir fikrim olmadıgı için; bu araba çok fazla yakarmı illa dizel mi tercih etmek gerekir? sahibi sakin kullanımda 50 lira ile 140 km gidebildiğini söylüyor doğrumudur. yapıcı yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler

Fiesta ile karşılaştırılmaz, ama benzinde 50tl ye çoğu zaman 110km falan görürsün iyimser olarak, alırım lpg takarım sağlam araba bineyim dersen iyidir, ama ben tüple falan uğraşmayayım dersende benzinle hiç uğraşılmaz, dizel arac bak derim

Merhaba arkadaşlar 70.000 km de 2006 benzinli astra tiwinport almayı düşünüyorum,pazarlığıda yaptım, çevremdeki insanlar benzin çok pahalı binemzssin diyor, 25 lira gibi bir fiyata bu arabadan daha iyi arabalar alınabileceğini söylüyorlar, sordugumda ford fiesta tarzı öneriler geliyor
araçlar ve opel hakkında hiçbir fikrim olmadıgı için; bu araba çok fazla yakarmı illa dizel mi tercih etmek gerekir? sahibi sakin kullanımda 50 lira ile 140 km gidebildiğini söylüyor doğrumudur. yapıcı yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler

Kardeş ben 1.6 2011 Astra sahibiyim. 100 km'ye 5.9 yakıyor.Şu an benzin fiyatıyla çarparsak 5.9*4,8= 28,32 TL yapıyor. Yani 140 km'ye 8.26 litre yakar o da çarparsak 8.26*4,8= 39,64 TL yapar.Bu uzun yol verileri ve ortalama hız 96 km/h. Yani Uzun yolda 40 tl'ye 140 km yol yapabilirsin.Tabi yol şartlarına,hava şartlarına ve sürüş tarzına göre değişiyor bu biliyorsunuz.Yakıt verileri bu ölçüde.Resimle de gösterebilirim.Facebooksayfamızda yayınlamıştık hepimiz.

Karar sizin.=)

Şöyle söyliyeyim ben aldığım her 50TL'lik benzinle 200-220 km arası yol yapıyorum. 7 aydır araç bende 9LT'yi görmedim

2006 twinport 70.000 km 25 lira ilk elden,araçta tek kapı orjinali ile değişmiş genel durumu böyle, bu yönde yorumunuz nedir. teşekkürler

Son düzenleme:
arkadaşlar kararsız kaldım, dediğinize göre yakıt çok fazla değil sanırım ama sizin araçlarınız farklı modellerde, 25 lira para verip gezemezsem diye korkmaya başladım, yani hem arabayıda istiyorum ama kararsız kaldım evin önünde yatar diye, memlekete gidip geleceğim yani uzunyolada gidecek genelde, şehir içinde binmeyeceğim, binsemde az binerim

2006 twinport 70.000 km 25 lira ilk elden,araçta tek kapı orjinali ile değişmiş genel durumu böyle, bu yönde yorumunuz nedir. teşekkürler

O paralara alınmaz derim. Ben 2007 60Binde sol ön çamurluk değişen aracımı 21,500 e sattım. Piyasayı araştırın öyle araç alın.

Kesinlikle çok pahalı hatta uçurum var... Benim kanaatim almamaınız yönünde. 21-22 eder en fazla o araç.

benim baktıklarım hep 120.000 km de üç parça boyalı 22.000 - 23000 civarında
bu araç bakımlı km az orjinal diye alacaktım hatamı ediyorum. ben inceliyorum ama 24.000 den aşa araç yok nasıl 21.000 e buluyorsunuz

Sadece sahibinden.com gibi sitelere bakarak fiyat öğrenemezsiniz. Pazarlarıda gezmeniz forumlara bakmanız gerekir. Ben aracımı o fiyata sattım. 25.000 Lira çok büyük bir rakam G kasa astraya göre üstüne 2 kasa çıktı. Ben olsam o fiyatlara almam benim şahsi görüşüm.

Biraz da pazarlık yapmak lazım diye düşünüyorum. Satıcı ne derse o değil... Araç g kasa mı h kasa mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri