1.6 astra twinport yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Astra'nın modelleri var.

Astra 1.4 Essentia
Astra 1.6 Enjoy
Astra 1.6 Elegance
Astra 1.6 Cosmo

Boştan doluya sıraladım. İlanlara aldanmayın,herkes kafasına göre fiyat veriyor.Acil satanlar asıl fiyatı yazıyorlar çünkü o fiyatları o araçları alan yok.!

1.6 twinport model listesinde neden yok?

Hocam sen düşündüğün aracın linkini koy. daha sağlıklı cevap alırsın.
En azından baktığın araca benzer bir iki link at

G-H kasa ya da boş dolu konusu kafan netleşir..

Astra Enjoy (twinport) Eski modellerde motor tipine göre bu adı alıyordu.Sizin almak istediğiniz enjoy. Umarım yardımcı olmuşumdur. =)

biraz binip sonra tüp taktırıırm diye düşünüyordum, örnek bi golf varmı acaba
golf için örnek istemişsiniz http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...olkswagen-golf-1-6-comfortline-80903627/detay linkteki araç sizin dediğiniz opelle aynı fiyat. kalite ve konfor olarak astradan güzeldir bu araçlar. tabi bi passat havası yada vectra c havasında değil ama astraya göre daha yumusak araçtır.
sizin incelediğiniz astra da enjoy modeli tutulan model dir ikinci elde aranır yani.fiyat konusunda sahibindene göre ortalarda bir fiyat ama bana soracak olursanız 25 vermem o araca.
araç alırlken boya tabiki insanın aklına takılır. aslında boyalı araç da alınır sıkıntı olmaz ama neden boya yapıldı neden parça değişti fotoğraflarla görmek lazım.
araç alırken,araç kompel boyalı değilse çok takılmamak lazım. önemli olan içerisi. araçta sadece bir kapı değişmiş olabilir ama motor kısmı nasıl acaba. km aldatıcı olabilir.km düşükse motorda sıkıntı yoktur görüşü yanlıştır. bu araç 7-8 defa yağ değiştirmiş olamsı lazım. önceki sahibi bu yağ değişimlerini düzenli yaptırmadıysa motor 100 bine gelmeden açılmak isterbuda 3500 tl gibi bir rakama mal olur. debriyaj ne durumda. bir debriyaj değişimi nerden baksanız 500-600 tl, güzel bir lpg kiti taktırmanız 1500 tl ve 250-350 arası da ruhsat işleri tutar. amortisörler nasıl, ön düzen de sıkıntı varmı, direksiyon kutusu ki sıfırı 1500 tl tamiri 300 tl civarı ne durumda,klima kompresöründe sıkıntı varmı 2500 tl
bir tampon boyatmak 100 tl ama motor kısmında sıkıntı varsa içinden çıkamazsınız. ya iyi bir ustanız olsun yanınızda yada aracı expetiz yaptırarak alın ki sıkıntı çıkarsa expertiz yaptırdığınız yere çatabilesiniz.
yukarıda saydığım arızaların hiç biride çıkmayabilir hepside birden çıkabilir. aracın evveliyatı çok çooooook önemli.25 bine aracı alırsınız ve araç hor kullanılmışsa 7-8 bin tl de masraf yaparsınız. walla insanı araçtan,hayattan soğutur. benden söylemesi... :)

golf için örnek istemişsiniz http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...olkswagen-golf-1-6-comfortline-80903627/detay linkteki araç sizin dediğiniz opelle aynı fiyat. kalite ve konfor olarak astradan güzeldir bu araçlar. tabi bi passat havası yada vectra c havasında değil ama astraya göre daha yumusak araçtır.
sizin incelediğiniz astra da enjoy modeli tutulan model dir ikinci elde aranır yani.fiyat konusunda sahibindene göre ortalarda bir fiyat ama bana soracak olursanız 25 vermem o araca.
araç alırlken boya tabiki insanın aklına takılır. aslında boyalı araç da alınır sıkıntı olmaz ama neden boya yapıldı neden parça değişti fotoğraflarla görmek lazım.
araç alırken,araç kompel boyalı değilse çok takılmamak lazım. önemli olan içerisi. araçta sadece bir kapı değişmiş olabilir ama motor kısmı nasıl acaba. km aldatıcı olabilir.km düşükse motorda sıkıntı yoktur görüşü yanlıştır. bu araç 7-8 defa yağ değiştirmiş olamsı lazım. önceki sahibi bu yağ değişimlerini düzenli yaptırmadıysa motor 100 bine gelmeden açılmak isterbuda 3500 tl gibi bir rakama mal olur. debriyaj ne durumda. bir debriyaj değişimi nerden baksanız 500-600 tl, güzel bir lpg kiti taktırmanız 1500 tl ve 250-350 arası da ruhsat işleri tutar. amortisörler nasıl, ön düzen de sıkıntı varmı, direksiyon kutusu ki sıfırı 1500 tl tamiri 300 tl civarı ne durumda,klima kompresöründe sıkıntı varmı 2500 tl
bir tampon boyatmak 100 tl ama motor kısmında sıkıntı varsa içinden çıkamazsınız. ya iyi bir ustanız olsun yanınızda yada aracı expetiz yaptırarak alın ki sıkıntı çıkarsa expertiz yaptırdığınız yere çatabilesiniz.
yukarıda saydığım arızaların hiç biride çıkmayabilir hepside birden çıkabilir. aracın evveliyatı çok çooooook önemli.25 bine aracı alırsınız ve araç hor kullanılmışsa 7-8 bin tl de masraf yaparsınız. walla insanı araçtan,hayattan soğutur. benden söylemesi... :)

bu aracı incelerken,çarpma fotoğrafını sormuştum yok dedi, ama serviste ne yapıldıgını sorgular görebilrsiniz dedi, aracın ön taraf farlar sararmış güneşten orjinal adam serviste park ederken sürtünen tozluktaki çizikten başka birşey bulamaycaklarını söyledi, zaten büyük ihtimalle yarın servise götüreceğim çünkü buna herkes pahalı diyor ama buna yakın araç yok, hepsinde 3 parça lokal boya var deniyor km 120.000 de ve etek altı ve lokal boya lafına gerçekten ayar olmaya başladım çünkü bütün araçlarda aynı. bu araçta boya cila yok sadece kapı orjinali ile değişmiş, ve sanırım oda kaskodan olsun diye değiştirilmiş,o kısmını tam anlayamadım ama istemeden oldugunu anlatmaya çalışıyorlar, servis yüzünden.. ben dizel 1.3 yada 1.6 benzinli arasında kaldım bakıyorum herkes 1,3 dizel alıyor, ben bunu alarak hata edermiyim satarken zarar edermiyim onu düşünüyorum, satıcı değilim ama düşünmem gerekiyor.
birde expert parası ne tutar, resmiyeti varmı, vs bu konularada hakim değilim. ne yapacam bilmiyorum

şöyle 24.000 e dizel yada lpg li kazasız çiziksiz özellikle lokal boyasız, sigarada içilmediyse direk alacağım ama denkgelmiyor işte.. antalyada da yok başka ilede gitmek istemiyorum, zor olur diye

Astra H kasa için fiyat normaldir. Pahalı diyenlere ucuzu varsa getir diyeceksiniz artık. Ben önceki mesajlarımı G kasaya göre yazmıştım. Expertiz yaptırın opel servisinde. 100 150 arasıdır. Aşağıda alabilir. Araç değer kaybetmez tutulan bir araç. Eğerki denildiği gibiyse araç bu fiyata alınır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri