1.6 astra twinport yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Astra H kasa için fiyat normaldir. Pahalı diyenlere ucuzu varsa getir diyeceksiniz artık. Ben önceki mesajlarımı G kasaya göre yazmıştım. Expertiz yaptırın opel servisinde. 100 150 arasıdır. Aşağıda alabilir. Araç değer kaybetmez tutulan bir araç. Eğerki denildiği gibiyse araç bu fiyata alınır.

araca baktınızmı, yukarda linki vardı, Expertiz nasıl yaptırılıyor kontrolden sonra araca garantimi veriyorlar, birde A servisinde değişen kapı, B servisinde görülebilyrmu, yoksa detayını öğrenmek için aracı tanıyan servisemi gitmemiz gerekiyor.

Son düzenleme:
O konu hakkında bilgim yok.Araca başka serviste işlem yapıldıysa diğer serviste görülürmü görülmezmi bilmiyorum. Araca baktım. 25 üzerinden pazarlık yapıp alın tüm kontrollerini yaptırın. Expertizde yürüyen aksam kaporta boya motor elektrik vs hepsine baktırın. Şayet dendiği gibiyse araç ucuz benim için.

O konu hakkında bilgim yok.Araca başka serviste işlem yapıldıysa diğer serviste görülürmü görülmezmi bilmiyorum. Araca baktım. 25 üzerinden pazarlık yapıp alın tüm kontrollerini yaptırın. Expertizde yürüyen aksam kaporta boya motor elektrik vs hepsine baktırın. Şayet dendiği gibiyse araç ucuz benim için.

anladım, pazarlığı tekrar deneyeceğim

bende de Astra H kasa 2006 enjoy var brc lpg li 85.000 km de servis bakimli kapüt degisti alarm perde var 25000 tl ye anlasmistim sonra vazgeçtim. lpg de karisik 22-23 krs yakiyor. 23000 tl ye pazarlik yap. farkla da lpg taktirirsin. kafan raat eder yakit konüsünda. lpg yi opel odakta taktirdim Hiç sıkıntım olmadi lpg de.

hocam aslında fiyat uygun görünüyor, yalnız şöyle bir durum var, bu araç nerdeyse 2 aydır ilanda.sahibndendeki tecrübeme dayanarak ( uzun araştırmalar sonucu yakın zamanda iki araç aldık :) ) bu aracın başka sıkıntıları olabilir, çünkü temiz araba fiyatta uygunsa 1 gün bile durmadan satılıyor.bence fiyat konusunda zorla adamı, 2 aydır satılmamış, o da anlamıştır bu fiyata satamayacağnı.aracın camında da satılık yazdığı halde satılmamış.bence ya sıkıntı var, ya da fiyatta diretmiş sahibi, ama anlamıştır istediği paranın olmayacağnı.hayırlıysa olsun.bu arada bende de 2005 astra h var, benzinli.sanırım ben kullanmayı beceremiyorum, şehir içinde sömürüyor benzini :)

bende de Astra H kasa 2006 enjoy var brc lpg li 85.000 km de servis bakimli kapüt degisti alarm perde var 25000 tl ye anlasmistim sonra vazgeçtim. lpg de karisik 22-23 krs yakiyor. 23000 tl ye pazarlik yap. farkla da lpg taktirirsin. kafan raat eder yakit konüsünda. lpg yi opel odakta taktirdim Hiç sıkıntım olmadi lpg de.

24 olurmu dedim kabul etmemişti

Hocam paran elinde zaten kontrol sende yani. bence aceleci olma biraz bekle bak biçok araba çikar karsina arasindan seçim yaparsin

hocam aslında fiyat uygun görünüyor, yalnız şöyle bir durum var, bu araç nerdeyse 2 aydır ilanda.sahibndendeki tecrübeme dayanarak ( uzun araştırmalar sonucu yakın zamanda iki araç aldık :) ) bu aracın başka sıkıntıları olabilir, çünkü temiz araba fiyatta uygunsa 1 gün bile durmadan satılıyor.bence fiyat konusunda zorla adamı, 2 aydır satılmamış, o da anlamıştır bu fiyata satamayacağnı.aracın camında da satılık yazdığı halde satılmamış.bence ya sıkıntı var, ya da fiyatta diretmiş sahibi, ama anlamıştır istediği paranın olmayacağnı.hayırlıysa olsun.bu arada bende de 2005 astra h var, benzinli.sanırım ben kullanmayı beceremiyorum, şehir içinde sömürüyor benzini :)

ben açıkçası pazarlığı beceremdim, adam biz teklif etmeden 25 dedi, sonrada biz ne olur dedik bir kuruş inmedi olmaz diyor hayırlıs tabiki ama ilan olayında haklısın bi arkadaşta soylemişti..

hocam ara adamı, 23 e kadar çıkabilirim ya da ne kadar gözden çıkardıysan onu söyle, eğer düşünürsen sen beni ara de, kapat.olursa olur, olmazsa acele etmemekte fayda var.

şöyle 24.000 e dizel yada lpg li kazasız çiziksiz özellikle lokal boyasız, sigarada içilmediyse direk alacağım ama denkgelmiyor işte.. antalyada da yok başka ilede gitmek istemiyorum, zor olur diye

Antalya'da bu işleri yapan arkadaşım vardı. Çocuğu arar sizin için sorarım.Yalnız eline düşmesi zaman alabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri