11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cok pahalı olabılcegını sanmıorum otelın en fazla 80 oderız sonucta orta duzeyde bı sehır otelınde kalsak cok asırıya gıtmeden daha uygun olr derım..eglence kısmını yukarda hallederız ztn..ben cok ıstıorum araçlarla gıtmek..benım dızel taş catlasa bı depo yakarım=) benzınlı olanlar haklılar ama keske olsada gıtsek araclarla...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cok pahalı olabılcegını sanmıorum otelın en fazla 80 oderız sonucta orta duzeyde bı sehır otelınde kalsak cok asırıya gıtmeden daha uygun olr derım..eglence kısmını yukarda hallederız ztn..ben cok ıstıorum araçlarla gıtmek..benım dızel taş catlasa bı depo yakarım=) benzınlı olanlar haklılar ama keske olsada gıtsek araclarla...

ugur bende aracla gıtmek ıstıyorum gercekten keyıflı olur,bu arada otelle ılgılı fıyatlar ufak ufak gelıyor ve rakamlar sevındırıcı,otel konusunda tam karar verıldıgınde kalıcagımız otelın detaylı bılgısınıde uyelerımıze sunucaz,Berker ilgilenıyor sagolsun.Biryer bulduk gibi birkaç yerle daha görüşücek ondan sonra kararımızı vericez....

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park yeri güzel olan bir otel ayarlayalım,arabalar çizilmesin:D:D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tatil öncesi iş yogunluğu ve Bayram hazirliği sebebiyle pek organizasyonla ilgilenemedim , kalacak yer için alternatif bakiyorum, haber verecegim, Cagri ile konuyu ayrıca gorusuyoruz zaten

T

THuNDeRBYTe

Bilgi Girilmemiş
bi ihtimal bende gelmeye çalışacağım....

ejderercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede araclarla gdelm araclarla gitmek daha zevkli olur bi konvy alinde cıkarız hatta yolda mola falan veririz keifli gecer zaten bursa dediğin yer ne kadar uzak 5 saat sürer zaten ortam güzel olursa anlamayız bile hem kaynasma daha ii olur otobüs biraz daha okul gezisi gibi olur gibi geli bana biz sonuç olarak arabalarımız sayesinde toplanıoruz en buyuk gelme haklarına onlar sahip bence onları bırakıp gitmek tuhaf olur yani genede toplu karar verilmesi gerekir... :) topluma uymak gerek...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ercan dırek mantıklarımız aynı senınle :D

Sitenın amacı zaten bu o yuzden aracını getırebılen getırsın ben sahsen aracımla gelıcem...

Konvoy fıkrı dusununce bıle ıcım bı hos oluyor :) Ben derımkı bır bulusma yapalım Izmırde bu konuyuda yuzyuze konusuruz ;)

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok gelmek istediğim bu organizasyona sağlık nedenleri ile katılamayacağımı bildirerek
Opelim.Net ailesine iyi eğleneceler diliyorum
Sevgilerimle

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Murat abi,

Bu arada bir duyum aldım.Bursada Oteller cok sıkıymıs ve çiftlere evlılık cuzdanı harıc bırlıkte konaklama izni verilmemekteymıs.

Şimdi bir cogumuzun cıft olarak gelıcegını dusunursek bu acıdan cok buyuk sorun yasarız o konuyu halletmemız lazım ayrıca bu olay dagda yokmus ama dag otellerıde malum.

Nasıl yapıcaz bu konuyu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...