11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Hmm mademki herkes aracıyla gelmek istiyor ben acil taraftan dizel araç bulayımmmmm :) benimki ile gelmeye kalkarsam ocağıma incir ağacı diker :D
Bu arada bir duyum aldım.Bursada Oteller cok sıkıymıs ve çiftlere evlılık cuzdanı harıc bırlıkte konaklama izni verilmemekteymıs.

Şimdi bir cogumuzun cıft olarak gelıcegını dusunursek bu acıdan cok buyuk sorun yasarız o konuyu halletmemız lazım ayrıca bu olay dagda yokmus ama dag otellerıde malum.

Nasıl yapıcaz bu konuyu?
çağrı gerçekten bu sorun olur kimimiz hala bekarız :) ama kız arkadaşımızla gelecez sonuçta

emre abisiz bi buluşmamı olacak şimdi buuu!!!:cry::cry:

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Yafff Bayramda 9 gün tatil için gezdim söllemesiii ayıptır;):D ehh sonacımaaa Aralık 31 malumm Yılbaşısıııı ile beraber Gülen yüzüm ve değerli bir yürek olan bir dostumun doğumgünüsü var haniii maddi anlamda yoğun tempo krizi yaşayabilerim..gelemeyebilirimm:(""

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Murat abi,

Bu arada bir duyum aldım.Bursada Oteller cok sıkıymıs ve çiftlere evlılık cuzdanı harıc bırlıkte konaklama izni verilmemekteymıs.

Şimdi bir cogumuzun cıft olarak gelıcegını dusunursek bu acıdan cok buyuk sorun yasarız o konuyu halletmemız lazım ayrıca bu olay dagda yokmus ama dag otellerıde malum.

Nasıl yapıcaz bu konuyu?

Cagri ben sana bu konudan ayrıca bahsedecektim, evet sehiriçi otelleri bu konuda çok hassastir, ama çözüm olur, gelen hanımlar aynı oda da kalacak şeklinde kayıt yaptırır,sonrası kolay :) sadece organizasyonu düzgün yapmak lazım, kimlerin gelecegi netleşirse, kalma planı kagıt üzerinde yapılır,gerisi kolay

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berkercim bilemiyorum şimdi çoğumuz çift geleceğimizden bu tarz bir sorun var,başka bir şekilde halloluyor ve halleder isek tamam sorun yok ama dünden beri canım sıkılmıstı sonucta o kadar yol gelıcez,birde yabancı yer kız arkadaşımı bilmediğim yerde yalnız bırakamam ben,kimsede bırakmaz takdir edersinizki.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın, önceden ne yapmamız gerektigini bilmemiz lazım, Cagri pm attım sana

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Yafff Bayramda 9 gün tatil için gezdim söllemesiii ayıptır;):D ehh sonacımaaa Aralık 31 malumm Yılbaşısıııı ile beraber Gülen yüzüm ve değerli bir yürek olan bir dostumun doğumgünüsü var haniii maddi anlamda yoğun tempo krizi yaşayabilerim..gelemeyebilirimm:(""

Yaşasın :]

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cağri ben 2gun once batuyla bulustum senınde sanıırm haberın warmıs gelememıssın..bende batuda özgun de arabalarla gelırız dıoruz..ztn sen ve ercanda arabala gıdelım dıyo 5 araba kafada olduk..dahada artar son dakkaa kadar..otel işi hallolurda inş yol duzgun olur..konvoy halınde gıdersek mola larda ne xewklı olr..düşünsenıze 10 arac susurlukta. tost yiyoruz:D

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
cağri ben 2gun once batuyla bulustum senınde sanıırm haberın warmıs gelememıssın..bende batuda özgun de arabalarla gelırız dıoruz..ztn sen ve ercanda arabala gıdelım dıyo 5 araba kafada olduk..dahada artar son dakkaa kadar..otel işi hallolurda inş yol duzgun olur..konvoy halınde gıdersek mola larda ne xewklı olr..düşünsenıze 10 arac susurlukta. tost yiyoruz:D
mutlu da arabamla gelirim diyordu :) bu arada şu otel işi halolsun ona göre listeye adımı eklicem :hıh:

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otel işi halloldukı ne beklıyosun adıını lısteye eklemek ıcın :)

Zaten bu hafta ıcınde hesap numarası verıcem yılbasına kadar kapora vermıyenler ıcın otelden rezervasyon yapılmıcak.Anlayısla karsılarsınız sanırım daha once basımıza gelenlerden dolayı.

O yuzden bu hafta ıcınde baslıgı ıyı takıp edın verdıgım hesap nosuna kapora rıca edıcem gelıceklerden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...