11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya arkadaşlar sınav zmanı ya on beşinden sonra yapsanız bizde gelsek

serkan ya sadece 1 gün bişey olmaz ya gel kardeşim ya :(
bu arada ben arabayı satıyorum yeni kasaya dönüyorum. senden kaş istemiştim ama iptal oldu :D yinede ilgin için teşekkürler kardeşim. ama bursaya gelsen çok güzel olur...:D:D

bu arada yeliz son durum nedir?? kaç kişi olduk? ben 3 tane 17 kişilik son model araçlar ayarladım... son liste nedir arkadaşlar. istanbul için. izmitten gelecek olursa körfezden dolaşarak onlarıda alabiliriz bence.

1. Yezocan +3 (ist.)
2. Dragon +1.5 (ist.)
3.Murat Deveci+1 (ist.) gelemeyebilir.
4.Oki+1 (ist.)
5.Hagi (ist.)
6.Um1t+1 (İnşallah) (ist.)
7.ByMerthan+?(ist.)
8.OpelTeam+2(İst.)
9.Bülent Kartoğulları +? (ist.)
10.mehmet gazihan +1 (İst.)
11.ERGü + 1 (ist.)
12. Zümrüt +2
13. Nida +1

1.Adves (ank.)
2.İbrahim_67 (kdz. ereğli)
3.Westi555 (ank.)
4.HK+4 (ank.)
5.CMB+1 (ANK)

1.35KES52 +1 (izmir)
2.umutkaragun ( tuğba&umut ) (izmir)
3.Sapphire +2 (izmir)
4.ejderercan+2 (izmir)
5.UGUR KUZU +1veya 2 (İzmir)
6.MeMo
7. Mirbey35

1. elpadre + ? los angeless sımdılık suprız

1.Nazi666 Turgay (bursa)
2.61TS061 görkem (bursa)
3.mnzr Emre (bursa)
4.lambro_team fikri (bursa)
5.predator001 ufuk (Bursa)
6. combo_16 (C@DDe 16 MeK@N YeR@LTI ) ßelli Değil Ama..
7.| | bK | | (Cadde 16 Mekân Yeraltı!) Derslerim nedeniyle gelemiyorum.:(
8.Bülent_yildiz (Bursa)
9.Ahmet Çağan (bursa)
10.Ericdelli (Bursa)
11.COYOTE(Bursa)

17 kişilik biraz küçük değil mi MErthan Ben büyük otobüs bulalım dedikçe sen araçları küçülttün en son 27 kişilikti :D

ya yeliz şöle bir durum var. uludağa sürekli turistik geziler yapan bir firmadan bi yakınımla konuştum. eğer oteller bölgesine gidicekseniz otobüs uygun olur dedi. ama yol üstünde meshire yerleri gibi yemek yenebilecek biyere gidecekseniz otobüsün park problemi olur. jandarmada yol üstünde durmasına izin vermez dedi. hem bide şöle düşün otobüs fiyatından daha az fiyata 3 tane rahat 17 kişilik araç. renoult master. çalık holding yönetimini taşıyan araçlar. araçların hepsi yeni. sen beni yarın ara detaylı konuşuruz. ben mustafa abiyle konuştum bugün sana ulaşamayınca. benim fikrimi sorarsan böle daha uygun. araçlar sabah 5 den gece 9a kadar bizim olacak. birda otobüs 46 kişilik. bu araçların toplamı 51 kişilik

Neyse yarın konuşuruz ama küçük araba aklıma yatmıyor. Biraz daha bakalım bulamazsak buna mecbur kalacağız..

tamam sen müsait olunca beni ara konuşuruz.. ama aklına yatsın bence bölesi daha uygun olacak. bide neresi ayarlandı? mekan bellimi?

Mekan konusunda haftasonuna kadar bilgi verecegim arkadaşlar, biraz müsade

Arkadaşlar otobüs işi tamamdır. Adam başı 35 ytl. Feribotla geçeceğimiz için bu fiyat. Otobüs 46 kişilik. Tam sayıları alalım mı artık?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri