11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mekan konusunda haftasonuna kadar bilgi verecegim arkadaşlar, biraz müsade

mekana bakarken oteller bölgesine yakın biyerden ayarlasanız çok güzel olur. gitmişken orayada çıkarız. opelim.net kış olimpiyatları yaparız:):)

Arkadaşlar otobüs işi tamamdır. Adam başı 35 ytl. Feribotla geçeceğimiz için bu fiyat. Otobüs 46 kişilik. Tam sayıları alalım mı artık?

yeliz kesin sayıları belirleyelim. engeç ayın 2si yani cuma günü otobüse kesin haber vermem gerekiyor. saygılar başkanım:D

merthan dogru diyor şehir merkezine büyük arac girişi yasak ama otellere bilemem herhalde cekirgeden cıkarız burada istanbul bu kadar mı vallahi ayıp yaw en az 100 kişi bekliyordum ben neyse hayırlısı bekliyoruz inşallah ne yakın zaman buarada olursunuz !!

merthan dogru diyor şehir merkezine büyük arac girişi yasak ama otellere bilemem herhalde cekirgeden cıkarız burada istanbul bu kadar mı vallahi ayıp yaw en az 100 kişi bekliyordum ben neyse hayırlısı bekliyoruz inşallah ne yakın zaman buarada olursunuz !!

zaten sorun şehre girmek yada içinden geçmek değil. bursa girişinde otogardan sonra buttim kavşağından izmir yoluna giricez. ordan buskiden çegirgeye çıkıcaz. çekirgedende çınar yolundan uludağa doğru çıkıcaz. yani otobüsün girişinin yasak olduğu yerlerden geçmicez. bu arada bursadaki arkadaşlar mekana bakmaya gittiklerinde ordaki jandarmalardan zincir zorunluluğunuda öğrenirlerse seviniriz. oteller bölgesine yakın olursa 1 2 saat kayak board yada kızak yapardık değişiklik olur diye dedim ben. ama yinede çoğunluk ne isterse öle olsun.

güncel arkadaşlar son durum bumudur değişiklik varmı?
yeliz sen bana 17 kişilik minibüs küçük dedin ama istanbuldan gelenler zaten okadar:D:D:D:D

1. Yezocan +3 (ist.)
2. Dragon +1.5 (ist.)
3.Murat Deveci+1 (ist.) gelemeyebilir.
4.Oki+1 (ist.)
5.Hagi (ist.)
6.Um1t+1 (İnşallah) (ist.)
7.ByMerthan(ist.)
8.OpelTeam+2(İst.)
9.Bülent Kartoğulları +? (ist.)
10.mehmet gazihan +1 (İst.)
11.ERGü + 1 (ist.)
12. Zümrüt +2
13. Nida +1

1.Adves (ank.)
2.İbrahim_67 (kdz. ereğli)
3.Westi555 (ank.)
4.HK+4 (ank.)
5.CMB+1 (ANK)

1.35KES52 +1 (izmir)
2.umutkaragun ( tuğba&umut ) (izmir)
3.Sapphire +2 (izmir)
4.ejderercan+2 (izmir)
5.UGUR KUZU +1veya 2 (İzmir)
6.MeMo
7. Mirbey35

1. elpadre + ? los angeless sımdılık suprız

1.Nazi666 Turgay (bursa)
2.61TS061 görkem (bursa)
3.mnzr Emre (bursa)
4.lambro_team fikri (bursa)
5.predator001 ufuk (Bursa)
6. combo_16 (C@DDe 16 MeK@N YeR@LTI ) ßelli Değil Ama..
7.| | bK | | (Cadde 16 Mekân Yeraltı!) Derslerim nedeniyle gelemiyorum.:(
8.Bülent_yildiz (Bursa)
9.Ahmet Çağan (bursa)
10.Ericdelli (Bursa)
11.COYOTE(Bursa)

1. Yezocan +3 (ist.)
2. Dragon +1.5 (ist.)
3.Murat Deveci+1 (ist.) gelemeyebilir.
4.Oki+1 (ist.)
5.Hagi (ist.)
6.Um1t+1 (İnşallah) (ist.)
7.ByMerthan(ist.)
8.OpelTeam+2(İst.)
9.Bülent Kartoğulları +? (ist.)
10.mehmet gazihan +1 (İst.)
11.ERGü + 1 (ist.)
12. Zümrüt +2
13. Nida +1
14.Tunel83

1.Adves (ank.)
2.İbrahim_67 (kdz. ereğli)
3.Westi555 (ank.)
4.HK+4 (ank.)
5.CMB+1 (ANK)

1.35KES52 +1 (izmir)
2.umutkaragun ( tuğba&umut ) (izmir)
3.Sapphire +2 (izmir)
4.ejderercan+2 (izmir)
5.UGUR KUZU +1veya 2 (İzmir)
6.MeMo
7. Mirbey35

1. elpadre + ? los angeless sımdılık suprız

1.Nazi666 Turgay (bursa)
2.61TS061 görkem (bursa)
3.mnzr Emre (bursa)
4.lambro_team fikri (bursa)
5.predator001 ufuk (Bursa)
6. combo_16 (C@DDe 16 MeK@N YeR@LTI ) ßelli Değil Ama..
7.| | bK | | (Cadde 16 Mekân Yeraltı!) Derslerim nedeniyle gelemiyorum.
8.Bülent_yildiz (Bursa)
9.Ahmet Çağan (bursa)
10.Ericdelli (Bursa)
11.COYOTE(Bursa)

Uludag izlenimleri

Bugunun yılbasinin hemen ertesini günü olmasını fırsat bilerek ,yolun ve çevrenin çok kalabalık olmayacagini bildigimden Uludagda sizler için mekan keşfine çıktım.Çıkmadan önceki ön araştırmalarım,tecrübeler ve gerekse Yeliz Başkan ile yaptıgımız görüşmeler ışığında bize uygun olabilecek bir mekan tespit ettim.Gerek ailecek oturabilecegimiz kadar temiz,güvenli ve nezih, gelecek kişi sayısına göre herkesi ağırlayabilecek kapasite ve bilinen bir mekan,meşhur Pala Dayının yeri :) ismi sizi endişelendirmesin çok Pala Dayı çok babacan biri, ayrıca etler de güvenilir ve lezzetli.Bu konuda endişeniz olmasın.Aşağıda yol boyunca ve mekanda yaptıgım foto çekimlerini bulabilirsiniz ;

******** yukledigim fotolar çıkmıyor, imagshack da mı sorun var, benim baglantida mı çözemedim :( neyse o kadarda da ugrastim görünmüyorlar******** daha sonra tekrar deneyecegim, kötü oldu bu ya.

Son düzenleme:
otobüs için zincir sorun olurmu acaba? berker abi yolda hiç zincirsiz otobüs gördünmü? yani gidebiliyorlarmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri