11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mekan sahibi Pala dayının tavsiyesi :) ve genel tecrübelerden saat 12.00 gibi orada olunması iyi olur, Burasadan hareket edecek ekip 11.00 gibi hareket ederse yeterli olacaktir., Istanbul ekibide Bursa-Uludag arasını 1 saat olarak düşünürlerse ve ona göre çıkarlarsa sanırım herkes ayını saatde buluşabilir.Hem dagda daha fazla vakit gecirebilmek hemde dönüş için çok geçe kalmamak için 12.00 de orada olmayı öneririm.Çünkü ister istemez dönüşte trafik yogun olacak,en geç saat 16.00 gibi dönüşe geçilmesi lazım

abi valla yelizle benim fikrim saat 7de istanbuldan hareket etmek. hadi gecikmeleride hesaba katarsak en geç 8. 3 saat sürse yol en kötü ihtimalle 11 de bursadayız. senle çekirgede buluşuruz. yada saklı bahçeyi geçince oralarda biyerde. seni takip ederiz. ben palanın yerine gitmiştim ama uzun zaman oldu unuttum. istanbul planı bu. dönüş için ise herkez kendine göre çıkar yola. ama dediğin gibi 4 sularında çıkılırsa trafik daha rahat olur.

hasan sen gelicekmisin? eğer geleceksen otobüsle. avrupa yakası hareketi merterden olacak bilgin olsun 6 da.

Gelcem abi bensiz olurmu Otobüs hem götürcek hemde getircek dimi Merthan abi Saat 6 de merterin neresinden kalkacak acaba?

Abi istanbuldan gelen arkadaşları haberdar etmek lazım kalkış saatinden

abi valla yelizle benim fikrim saat 7de istanbuldan hareket etmek. hadi gecikmeleride hesaba katarsak en geç 8. 3 saat sürse yol en kötü ihtimalle 11 de bursadayız. senle çekirgede buluşuruz. yada saklı bahçeyi geçince oralarda biyerde. seni takip ederiz. ben palanın yerine gitmiştim ama uzun zaman oldu unuttum. istanbul planı bu. dönüş için ise herkez kendine göre çıkar yola. ama dediğin gibi 4 sularında çıkılırsa trafik daha rahat olur.

Planladıgınız saatler uygun, geldiğinizde buluşur beraber çıkarız :)

Gelcem abi bensiz olurmu Otobüs hem götürcek hemde getircek dimi Merthan abi Saat 6 de merterin neresinden kalkacak acaba?

arkadaşlar otobüs şöförü kartalda oturduğu için kozyatağı carrefoura gelebilirmiş. oyüzden hareket yerimiz kozyatağı carrefour olacak saat 7de. ama karşıdan gelmek isteyenler olursa ben 6. 6.30 gibi merter yada cıvarından sizi kendi arabamla alabilirim. yada birinizin arabasına binip gelirsenizde olur.

özel mesaj yolladım sana hasan.

SON DURUM BUMU ARKADAŞLAR EKLENEN KİMSE YOKMU? GÜNCEL GÜNCEL HADİ BAKALIM:D:D

1. Yezocan +3 (ist.)
2. Dragon +1.5 (ist.)
3.Murat Deveci+1 (ist.) gelemeyebilir.
4.Oki+1 (ist.)
5.Hagi (ist.)
6.Um1t+1 (İnşallah) (ist.)
7.ByMerthan(ist.)
8.OpelTeam+2(İst.)
9.Bülent Kartoğulları +? (ist.)
10.mehmet gazihan +1 (İst.)
11.ERGü + 1 (ist.)
12. Zümrüt +2
13. Nida +1
14.Tunel83
15.onur tanatar +1 (İst)

1.Adves (ank.)
2.İbrahim_67 (kdz. ereğli)
3.Westi555 (ank.)
4.HK+4 (ank.)
5.CMB+1 (ANK)

1.35KES52 +1 (izmir)
2.umutkaragun ( tuğba&umut ) (izmir)
3.Sapphire +2 (izmir)
4.ejderercan+2 (izmir)
5.UGUR KUZU +1veya 2 (İzmir)
6.MeMo
7. Mirbey35

1. elpadre + ? los angeless sımdılık suprız

1.Nazi666 Turgay (bursa)
2.61TS061 görkem (bursa)
3.mnzr Emre (bursa)
4.lambro_team fikri (bursa)
5.predator001 ufuk (Bursa)
6. combo_16 (C@DDe 16 MeK@N YeR@LTI ) ßelli Değil Ama..
7.| | bK | | (Cadde 16 Mekân Yeraltı!) Derslerim nedeniyle gelemiyorum.
8.Bülent_yildiz (Bursa)
9.Ahmet Çağan (bursa)
10.Ericdelli (Bursa)
11.COYOTE(Bursa)
12. emre16 (Bursa)

fotolara bakınca kanım kaynadı ııce:D umut abi yapma son dakka gölude olsa gel lutfen...cagrı nerdesın sanada ulasamdm cepten...batuda yok ortalıkta nzmndır..bz ztn c.tsı sabh erkn yola cıkmayı dusuyoruz ondn bızm kalcagımız yer hala hazır mı cekırgede dıe duymuştum..emın olun aracla yukarı cıkması daha zewklı oluo, dolmusla adamlar ııc bıtırmıs olayı 80-90 yapıolar bıkere bındım gecen sene daha korkutucu emin olun=)) bızı zorlucak kısmı manısa we balıkesır cıwarı ztn oralarda inş kar olmazda gecikmeyiz fazla...pazarda ztn hepberaberız nasipse=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri