19 Nisan Pazar Belgrad Ormanı Mangal Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saat 8:30 :D uyanıcaz artık. benim ağva lı bir arkadaşım var civarı iyi biliyor bakalım bize önerebileceği bir yer olucarmı.

Abi uygun görürseniz biraz rötar yaparız derseniz capitol alışmerkezinin önünde saat 09:30 da bulaşaım saat 10 da açılır açılmaz capitol migrostan zengin çeşitte mangal alışverişimizi yaparız tutarıda kişi sayısına böleriz tabi özel mesiyetleri olanlar evden yaptıklarınıda getirir.

güzel gibi gözüksede ilk başta fikir olarak.. migrosun eti hiç güzel olmuyor..kola vs getiri zaten herkes..oralarda bide kargaşa vs olacak hiç girmeyelim ancak öğle 12 saatlerinde şilede olabiliriz baya geç olur yani can..alcohol vs size kalmış bişey

Organizasyon başı boş kalmaması iiçin ben bi buluşma saati vs yazayım dedim yavuz ilgilenseydi daha güzel olurdu ama zaman, iş, güç olayları ..son haftada ancak böle bişey çıktı ortaya ..oktay ında gelememesi kötü olmuş...yinede güzel geçeceğine inanıyorum

Abi o zaman programı hiç bozmuyalım saat 08:30 da capitol alış veriş merkezinin önündeyim yanıma tavla ve hamak alıyorum duruma göre yanımda 2 misafir getiricem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri