19 Nisan Pazar Belgrad Ormanı Mangal Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben eşimle geliyorum. gene tek bayan olarak kalmasın

Yok Volkan bence kalmaz Başkan da geliyor zaten bir aksilik olmassa ayrıca başka bayanlarda gelecek listeye bakılırsa
Birde buuu mangal nerede olacak merak etmeye başladım Başkanın acilen bu işe el atması gerekiyor organizasyon yapılmamışa benziyor şilenin neresinde? Ucret ne olacak 4 gun kaldı fakat hiçbiri netlik kazanmış değil yada benim haberim yokk Piknik havasındamı geçecek yoksa lokanta tarzı yermi olacak 4 gun kala sordugum için kusura bakmayın

bende mangal yok ama diğer herşeyi getiririm :) ayrıca şileye giderken her türlü şile otobanından gidelecek değil mi? öyle ise boşu buşuna capitole kadar gelmeyeym lakin şile otobanın hemen yanında oturuyorum,ömerliye gelmeden :D

bu organizasyonu isteyip belirli sayıya ulaşıp benden başlık açmamı isteyen arkadaşlar bu konuda gerekli hazırlığı yapmışlardır diye düşünmüştük. oraya kendi bilgisi haricinde adı yazılanlar gelmemekte özgürdür. Listeye adını yazmadığı halde listeye yazılan arkadaşlar işi çıkan arkadaşlar olabilir. Bende en başta adını listeye yazmayanlardanım. ve bende gelemiyorum. Ama dediğim gibi bu organizsyon için 15 kişi olduk başlık açalım diyen arkdaşlar yer konusunu falan hallederler artık.

başkanın dediği 15 kişiyi ben topladım ...model buluşması olsun istemedim bu sefer özellikle başkana açtırdımki ayrımcılık yapılıyor gibi olmasın model buluşması olmasın herkes biribiriyle kaynaşsın..çünkü 1 hafta ayrımcılık konusu konuşuldu sitede..ayrıca son haftaya kadar kimse ben gelemiyorum demedi

organizasyon işine gelince dragon (yavuz) la konuştum dedim böyle bir başlığımız var istanbul organizasyon sorumlusu olarak senin ilgilenmen daha güzel olur...bi süre yazıştıktan sonra, oda senin kafan rahat olsun deyince bende ilgilenmedim hiç..ok dedim..ama tabikide benimde 7 nisan buluşmasına gelemedğim gibi herkesin işi çıkabilir saygı duymak lazım diye düşünüyorum ben ki yavuz belli değil demişti bir iki hafta önce ..bi şekilde magalımızdan duman çıkar daha çok buluşmalar yaparız

başkanın dediği 15 kişiyi ben topladım ...model buluşması olsun istemedim bu sefer özellikle başkana açtırdımki ayrımcılık yapılıyor gibi olmasın model buluşması olmasın herkes biribiriyle kaynaşsın..çünkü 1 hafta ayrımcılık konusu konuşuldu sitede..ayrıca son haftaya kadar kimse ben gelemiyorum demedi

organizasyon işine gelince dragon (yavuz) la konuştum dedim böyle bir başlığımız var istanbul organizasyon sorumlusu olarak senin ilgilenmen daha güzel olur...bi süre yazıştıktan sonra, oda senin kafan rahat olsun deyince bende ilgilenmedim hiç..ok dedim..ama tabikide benimde 7 nisan buluşmasına gelemedğim gibi herkesin işi çıkabilir saygı duymak lazım diye düşünüyorum ben ki yavuz belli değil demişti bir iki hafta önce ..bi şekilde magalımızdan duman çıkar daha çok buluşmalar yaparız

Konunun model buluşması ile alakası yoktur ve olamaz ...Konuyu sizde açmış olsanız,bende açmış olsam veya başkanlarımızdan biri açmış olsada bu değişmez. Amaç bellidir, tanışıp kaynaşmak ve dostlukları pekiştirmek.
Ayrıca değil son hafta katılıma gelemeyeceğini belirtmek katılımcı arkadaşlarımız son saate kadar gelemeyeceklerini söyleyebilirler.
Bu arada dediğiniz gibi mangaldan bir şekilde duman çıkar.
Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler ve iyi eğlenceler.

ozaman kim gelecek kim gelmiyecek tekrar güncel bir liste oluşturalım çünkü listede adı olupta konuya mesaj yazmayan arkadaşlarda var

Konunun model buluşması ile alakası yoktur ve olamaz ...Konuyu sizde açmış olsanız,bende açmış olsam veya başkanlarımızdan biri açmış olsada bu değişmez. Amaç bellidir, tanışıp kaynaşmak ve dostlukları pekiştirmek.
Ayrıca değil son hafta katılıma gelemeyeceğini belirtmek katılımcı arkadaşlarımız son saate kadar gelemeyeceklerini söyleyebilirler.
Bu arada dediğiniz gibi mangaldan bir şekilde duman çıkar.
Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler ve iyi eğlenceler.

Oktay abi doğru söylüyosun normal şartlarda model yerine bir arkadaşlık tanışma buluşması olması lazım ama biliyosunki geçen sarıyerde yaptığımız mangaldan sonra bazı arkadaşlar işte niye astracılar olduda opelciler olmadı vs vs gibi tartışmalar yada alınganlıklar yaptı ve gereksiz yere forum gerildi halbuki alakası yok sarıyer buluşmasıda bir tanışma içindi ama nasıl olduysa nasıl o fikre vardılarsa sanki gruplaşma yapılmış gibi davrandılar bende anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri