19 Nisan Pazar Belgrad Ormanı Mangal Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işlerimin yoğunluğu sebebiyle aranızda olamayacağım...herkese keyifli mangallar..hayırlı forumlar

3-5 araç toplanıp 2-3 tane mangal yakılacak,neden bu kadar abartıldı bu konu anlayamadım.Bu buluşma iptal olmasın,yazık olur arkadaşlar..Ne kadar çok alıngan arkadaşımız varmışta bilmiyormuşuz

2hafta önce ağva'daydım mangal partisi için toplanıp gitmiştik.
Yollar şileye kadar çok güzel yalnız. şileden ağvaya kadar yol bitmiyor, ve çok fena aracın altını en az 10sefer vurdum taş toprak ön kaput taş izinden geçilmiyor.Dikkatli olmaya bakın şileden sonra.

İyi eğlenceler gideceklere.

Bu sayfadaki yazışmalar üstü kapalıda olsa hafif tatsız olmuş. Katılım az olunca umarım keyifli olur. Bu kadar emek verdikten sonra Aytekin abinin gelmemesine üzüldüm umarım pazar günkü işlerini ayarlıyabilir.

Gelmiyecem demiyim ama bu sayfayı okuduktan sonra biraz benimde hevesim kırıldı.

Son olarak organizasyonlara karışmak bana düşmez biliyorum ama tavsiyem bu kadar ileri tarihi gün vermek galiba verimsiz oluyor kısa sürede sıcağın sıcağına sözleşmek daha iyi olabil diye düşünüyorum.

arkadaşlar niye illa mangal vede niye şile ;( bence bu organizasyonun ya yeri değişsin yada ertelensin herkes ne der bilmiyorum ama fikir sadece daha şehrin içinde bi yer olabilir ;) park mark diceksiniz illahaki park yeri bulunur ...

şile cok uzak bana göre daha yakın bı yer sehır ıcınde falan bir yerse olsa gelebılırdım, neyse bı dahakı bulusmaya ınsallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri