2.5 v6 cdx harika

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan btlufk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

btlufk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni bi araba aldim 2.5 v6 cdx benzinli ydi ilk sahibinden paspaslarina kadar orjinal fabrika cikisi motor harika lpg taktirdim 33 krs yakio sehir ici ama sanki Mercedes amg sürüyorum :) yok boyle bi makine ya aldigim icin soylemiyorum gaza dokun yeterki . bakimlarini yaptirdim cok titiz bakarak binmek istiyorum uzun yillar temizini bulursaniz korkmayin alin pisman olmazsiniz .bu arabaya gencler cok binip yipratiyorlar e yipranmis arabada haliyle çok ariza veriyor e temiz bakimlisini parcalari GM olmayan kurcalanmis arwc alirsaniz basinizda aksamlamasi normaldir.
Hayatinda icine binmemis kisiler hakkinda yorum yapiyor bunlara kulak asmayin kullaniciya sorun bilgi alin bence harika bir arac Temizini bulup alin ve 40 bin liralik arac keyfi al ve seni gecemesinler :)

Arkadaşlar sizlerde bu düşün celerim hakkinda dusuncelerinizi yazarsaniz sevirnirim

hayırlı uğurlu olsun,ALLAH kaza bela vermesin...

zamanında bu arabanın passat vr6 ile karşılaştırmasını okumuştum auto show da. ikisi de efsaneydi. özellikel opelin motoru harikaydı.

Kıymeti bilinince aracın ne olduğu daha da belli oluyor..Opellerin öyle modelleri var ki vermeden karşılık alamazsın..Örneğin omega b2 astra bertone vectra b 2.5 sport ya da cdx vs... Sen bu arabaları harcarsan onlar da seni harcar..Bu gayet de adil bir durum.. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim ;)

Kardeş kayserideymişsin bende kayserideyim.. özel mesajla irtibata geçelim istersen, paslaşırız bazı konularda :)
Anlattığına göre araban temizmiş, gün gelir satmaya kalkarsın ben alırım bellimi olur :D
Şaka bi yana resimlerini de atarsan bi görelim canavarı...
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Kıymeti bilinince aracın ne olduğu daha da belli oluyor..Opellerin öyle modelleri var ki vermeden karşılık alamazsın..Örneğin omega b2 astra bertone vectra b 2.5 sport ya da cdx vs... Sen bu arabaları harcarsan onlar da seni harcar..Bu gayet de adil bir durum.. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim ;)

ALLAH razi olsun abi

Kardeş kayserideymişsin bende kayserideyim.. özel mesajla irtibata geçelim istersen, paslaşırız bazı konularda :)
Anlattığına göre araban temizmiş, gün gelir satmaya kalkarsın ben alırım bellimi olur :D
Şaka bi yana resimlerini de atarsan bi görelim canavarı...
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Amin kardesim cumlemize ozelden ulasirsan sevinirim

zamanında bu arabanın passat vr6 ile karşılaştırmasını okumuştum auto show da. ikisi de efsaneydi. özellikel opelin motoru harikaydı.

Opel vectra 2.5 cdx v6 bi baska :)

Geri