2 numara film mi 3 numara film mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ayın 17 sinde arabama film çektirecem.. ama zifiri karanlık olsun istemiyorum çok açıkta olsun istemiyorum yani içinde insan olduğu belli olsun en azından ön koltuklarda... aracımın içi tamamen bej renk olduğu için kararsız kaldım... arka cama çektirmeyeceğim sadece 4 kapıya...

sizce 4 kapıya 3 numara mı yoksa 4 kapıya 2 numara mı yoksa arka kapılara 3 ön kapılara 2 numara mı yaptırayım...

yardımcı olursanız çok sevinirim..

kimseden bir fikir yok mu?

bence 2 en ideal derim bende bu konuda yardım aldım forumdan hemde yeni aldım sayılır ama en arkaya çektirmeden yaptırman biraz garip durur gibi bi his var içimde ama senin kararın saygı duyarım bence 2 komple

ben vectrama 1 numara yani en koyusunda 4 cama film çektim araç koyu mavi arka camdada orjinal perdesi var ama içerisi bayağı bir karanlık oldu :) istersen resim ekleyebilirim

ben vectrama 1 numara yani en koyusunda 4 cama film çektim araç koyu mavi arka camdada orjinal perdesi var ama içerisi bayağı bir karanlık oldu :) istersen resim ekleyebilirim

herkese fikir için tşk ederim... foto ekleyebilirseniz çok seviniirm..
fakat bir görüş var koltuklar bej olduğu için komple 2 çok açık kalır dendi.. acaba bu doğru mudur?

önü 2 arkyaı 3 falan dersen daha çok dikat çekiyo

komple 2 bencede iyi olur ama söle bi sorun var ben gece filmli camda arkayı geri giderken göremiyorum :(

komple 1 numaralı film yapılmsı bi araba nasıl olur olan bi arkdas varsa resmini rica edicem

önü 2 arkyaı 3 falan dersen daha çok dikat çekiyo

komple 2 bencede iyi olur ama söle bi sorun var ben gece filmli camda arkayı geri giderken göremiyorum :(

komple 1 numaralı film yapılmsı bi araba nasıl olur olan bi arkdas varsa resmini rica edicem

evet bu fikirde güzel ama şuda var en arka cama yaptırmayacağım orada siyah perde var...

yandan daha net ve içerden çekilmiş bir resmide yarın yeni resim çekip ekleyebilirim eğer isterseniz arkadaşlar

Geri