2004 Astra

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan btlanl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ve kaderaniz üyemiz şok üstüne şok yaşıyor :D şaka bi yana fiyatlar bu civarlarda

:eek::eek::eek:

:):D:)

bence çok para o arabaya.hem renk de opak metalik değil.1.4 motor birde hemde sedan.yazık bence o paraya fındık gibi edition alınır.

bende sen gibi düşündüm düştüm yollara, 20.binden aşağı edition yok, var olanlarda boyalı-değişenli yada arızalı

eger kesın kararlı degılsenız 1.6 arastırın derım ben 1.4 hemde lpg lı pek tat vermez ama sızın kararınız..

bende sen gibi düşündüm düştüm yollara, 20.binden aşağı edition yok, var olanlarda boyalı-değişenli yada arızalı

sen almadınmı kardeşim daha araba.o bahsettiğin edition olmadımı?

Aşağıdakilerden hangisi "Kaderaniz"in ne iş yaptığını anlatır?

A) Usta

B) Galerici

C) Eksper

D) Hepsi

E) Hiçbiri

:rolleyes:

kesin galerici.....
alışmışlar 3 e alıp 5 e satmaya başka türlü 15 e 2004 asta g bulmak mümkün değil ....
15 alasınki 19 a veresin değilmi ?

birde fiyatlar için opelim nete bakmayalım, sahibinden.com a bakmayalım sizin gibi galericileremi soralım .
ben diyorumki 19.5 a satmadım sen diyorsunki 15 eder

bir gariplik var ama anlamadım doğrusu

kesin galerici.....
alışmışlar 3 e alıp 5 e satmaya başka türlü 15 e 2004 asta g bulmak mümkün değil ....
15 alasınki 19 a veresin değilmi ?

birde fiyatlar için opelim nete bakmayalım, sahibinden.com a bakmayalım sizin gibi galericileremi soralım .
ben diyorumki 19.5 a satmadım sen diyorsunki 15 eder

bir gariplik var ama anlamadım doğrusu

Allah kimseyi zan altında bırakmasın... :mad:

Şu yaşımdan sonra bana galericilik de yaptırdınız ya helal olsun! :eek:

arkadaşlar bende geçen hafta 2004 1.4 astra sedan aldım ve aynen arkadaşın belirttiği gibi 105 bin km, lpg atiker 1 yıllık (garanti devam ediyor), full servis bakımlı, 100 binde tüm ağır bakımlar yapılmış. komputestte herşeyi ile 100 de 100 alarak geçti. fiyat 17000 tl. bu durumda ben baya kelepir mi almış oluyorum.

kelepir denemez değerinde almışsınız çünkü motoru 1400cc,
1600cc olsa idi 4binTL kar etmişsiniz derdim
büyük ihtimal comfort tur aracınız hayırlı olsun.

2009 aralıkta 2000 model metalik gri (ABS yok) sedan astra 1.6 GL 185 bindeki (LPG'siz belaltı boyalı) aracımı 15750 ye sattım. ama aracım temizdi:) karşılaştırma olması açısından yazdım.

Geri