2007 astra h fiyatı hk.

Vayy kardesim hayirli olsun sevindim sattigina :) sana bulalalim guzel bi arac ..
Ben maddi durumu duzeltseydim yeni kasa alicaktim istersen saana alalim 2010 10 binde geri gorus kamerali kar lastikli navigasyonlu zenonlu ful arti fulvs.. Yeni kasa manuel 40500 gedizler verdi kar lastigini sat sen dedi ki kar lastigini 1600 e 2 ay once aldik arkadas 43 istiyo kar lastigini vs herseyi vericek o paraya

Vayy kardesim hayirli olsun sevindim sattigina :) sana bulalalim guzel bi arac ..
Ben maddi durumu duzeltseydim yeni kasa alicaktim istersen saana alalim 2010 10 binde geri gorus kamerali kar lastikli navigasyonlu zenonlu ful arti fulvs.. Yeni kasa manuel 40500 gedizler verdi kar lastigini sat sen dedi ki kar lastigini 1600 e 2 ay once aldik arkadas 43 istiyo kar lastigini vs herseyi vericek o paraya

Sağolasın abi izmirde kar lastiğini ne yapayım ben? :)

Bu aracın donanımı motoru ne ?

Simdi yazacak arkadaslar vay o araba 35 anca eder :) yok enayiyi bulursan 37 falan diye yazmaya baslarlar...:)
yav acikca yaziyorum galeri 29 verdi
30750 veren sahislar var
dizel ootomatik 2007 54 bindeki araca
hala israrla 28 29 yok 30 enayiye diye yorum yaziyor arkadaslarr ....
Lutfen yapmayin....

Semih kardesim araci yazcim ilk sifir halini ben biliyorum cok temiz bi arac
1,3 dizel
10 bin kmde
gedizlerde orjinal zenon takildi 1000 tl
gedizlerde navi geri goruslu takildi 2000 tl
kar lastigimichelin 1600 tl
suan sifir 48milyar faan yanlis hatirlamiyorsam
dusunursen arkadasin telini atarim detaylari konusursun...

öncelikle hayırlı satışlar.her kör satıcının bir kör alıcısı mutlaka çıkar.bende keyfe keder aracımı satılığa çıkardım.aracım 2005 model manuel ve dizel.iki gün önce 70.000 bakımını yaptırdım ve sadece ön arka tamponunda boya var değişen yok ve en büyük artısı cam tavan.bende 29 küsürden satılığa çıkardım.28 veren oldu 27 veren oldu ama ben sırf piyasa yoklamak için çıkardım.araç sizin.sizin gözünüzde o kadar ediyorsa bir önemi yok.umarım sizin kadar değer gösteren biri çıkar ve fiyatta anlaşırsınız.

Semih kardesim araci yazcim ilk sifir halini ben biliyorum cok temiz bi arac
1,3 dizel
10 bin kmde
gedizlerde orjinal zenon takildi 1000 tl
gedizlerde navi geri goruslu takildi 2000 tl
kar lastigimichelin 1600 tl
suan sifir 48milyar faan yanlis hatirlamiyorsam
dusunursen arkadasin telini atarim detaylari konusursun...

aklımda olsun düşünürsem daha sonra isterim tlf numarasını

Ok kardesim bende o arabanin pesindeyim :) bakalim iyi bir zam alirsak ... Beklemedeyiz artik

öncelikle hayırlı satışlar.her kör satıcının bir kör alıcısı mutlaka çıkar.bende keyfe keder aracımı satılığa çıkardım.aracım 2005 model manuel ve dizel.iki gün önce 70.000 bakımını yaptırdım ve sadece ön arka tamponunda boya var değişen yok ve en büyük artısı cam tavan.bende 29 küsürden satılığa çıkardım.28 veren oldu 27 veren oldu ama ben sırf piyasa yoklamak için çıkardım.araç sizin.sizin gözünüzde o kadar ediyorsa bir önemi yok.umarım sizin kadar değer gösteren biri çıkar ve fiyatta anlaşırsınız.

TOLGA EYER SEN 2005 MODELI 29 KUSURDEN CIKARDIM DESEYDIN BURDA LINC OLURDUN :) YAPMA ETME SENINKINE 27 VEREN OLMAZ 24 ANCA :) YAV VEREN VAR DIYORUM ADAM HALA 29 ANCA 30 ENAYIYE DIYOR.....

işte sorun orda ya maksat piyasa yoklamak.benim gözümde o kadar.hem GM nin easy şanzımanından çekmeyen var mı acaba.hiç boş yere kendimizi kandırmayalım.dediğim gibi istediğiniz fiyata biri çıkar inşallah.

Geri